....

Chyba na stránce: Nový web pro veřejnost www.skaut.cz je připraven - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3898-novy-web-pro-verejnost-o-skautech-je-pripraven?autologin=1"

Nový web pro veřejnost www.skaut.cz je připraven

Nový web pro veřejnost www.skaut.cz je připraven

Po zhruba roce příprav představujeme novou podobu webu pro veřejnost skaut.cz. Děkujeme všem, kdo se zapojili do předchozích kol připomínkování! Testovací podoba nového webu je zatím na adrese https://test-www.skaut.cz a po několika týdnech bude nasazena do ostrého provozu na skaut.cz. Nápor v období náborů bude tak již plně na novém webu. 

Proč je třeba nový web

Web nahradí asi sedm let starý současný. Změna byla potřeba ze tří důvodů. Především již původní web zastaral technicky, tj. bylo třeba investovat do převedení na novější a bezpečnější redakční systém. Druhým důvodem pak bylo uvedení do souladu s aktuálním Skautským vizuálním stylem. Dosluhující web používá pouze nové logo, ale další prvky již dva roky platného Skautského vizuálního stylu (viz http://logo.skaut.cz) použity nebyly. A posledním důvodem pak byla potřeba responsibility - tedy dobrého zobrazování webu na mobilních zařízeních. 

Budeme rádi za zpětnou vazbu a podněty k úpravám

Web obsahuje poměrně velké množství stran s informacemi, takže se mohlo stát, že někde zůstalo něco nedotaženo nebo nějaká nefunkčnost. Prosíme o nahlášení problémů a podnětů k nutným úpravám. V diskusi pod tímto článkem můžete okomentovat, jak se vám web celkově líbí nebo nelíbí. 

Pakliže narazíte na nějaké chyby nebo nefunkčnosti, které si žádají před veřejným spuštěním odladění, prosíme o hlášení všeho do tohoto sdíleného on-line google dokumentu. O některých drobných chybách a nedotaženích víme, některé z nich půjde odladit až po přesunu na skaut.cz. Hlášení chyb uzavřeme 20.5.2018. 

Testovací web najdete na https://test-www.skaut.cz

Děkujeme

Tomáš Slavík - Fred | tomas.slavik@skaut.cz 
za autorský tým

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz 
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

 

 

 

 

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1330x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu