....

Chyba na stránce: Svojsíkův sen ukončí první rok své činnosti konferencí o budoucnosti. Vystoupí Marek Hilšer, Johny Machette a další - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3917-svojsikuv-sen-ukonci-prvni-rok-sve-cinnosti-konferenci-o-budoucnosti-vystoupi-marek-hilser-a-johny-machette?autologin=1"

Svojsíkův sen ukončí první rok své činnosti konferencí o budoucnosti. Vystoupí Marek Hilšer, Johny Machette a další

Svojsíkův sen ukončí první rok své činnosti konferencí o budoucnosti. Vystoupí Marek Hilšer, Johny Machette a další

Ve čtvrtek 14. června 2018 od 17 hodin vyvrcholí první rok projektu Svojsíkův sen. V Kasárna Karlín se uskuteční konference s názvem Budoucnost začíná nyní  na které vystoupí lékař a kandidát na prezidenta Marek Hilšer, odborník na kosmonautiku Dušan Majer, publicista a dramaturg Luděk Staněk, influencer a youtuber Jonáš Čumrik známý jako Johny Machette, zakladatelka projektu Loono.cz Kateřina Vacková a ředitel projektu Svojsíkův sen Martin Štěrba. 

Svět se mění každým dnem a naše životy se mění s ním. Jak bude vypadat svět v roce 2031 a jak bude vypadat život na planetě Zemi kromě toho, že nám bude všem o 13 let více? Po šesti diskuzích v šesti krajských městech, které se uskutečnily od prosince do května, jsme se rozhodli, že dáme prostor i tématům na které nepřišla řeč a šesti lidem, kteří inspirují nejednoho z nás. Každý řečník bude mluvit 30 minut a čas bude i na otázky z publika. Společně tak symbolicky zakončíme první rok projektu Svojsíkův sen. Mluvit budeme o budoucnosti Česka, budování vesmíru, mediálního světa, sociálních médií, medicíny a skautských výzev. Máte se na co těšit!

"Diskuze v Praze, Brně, Plzni, Ostravě, Českých Budějovicích a v Olomouci ukázaly, že téma budoucnosti a zapojení mladých dospělých je podnětná. Na diskuzích jsme se bavili o sdílené ekonomice a cestování, politice, kultuře, technologiích, sociologii a době tekuté a také o aktivismu a o zapojení do veřejného života. Před 13 lety mnohé z povolání, ve kterých mnozí z nás dnes pracují, neexistují. A stejné tomu bude za 13 let. A za 13 let – v roce 2031 – tomu nebude jinak. Stojíme před výzvami, tak je pojďme přijmout. Ať si za 50 let nemusíme vyčítat, že jsme nic neudělali. Budoucnost prostě začíná nyní."

Dejte nám vědět na Facebooku, že dorazíte!

Vstupné dobrovolné.

Těšíme se viděnou. Budoucnost začíná nyní.

Martin Štěrba (Agi)
ředitel projektu Svojsíkův sen

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 882x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu