....

Chyba na stránce: Jsi rádce skautské družiny. Měj věci pevně v rukou. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3922-jsi-radce-skautske-druziny-a-vsichni-po-tobe-neco-chteji?autologin=1"

Jsi rádce skautské družiny. Měj věci pevně v rukou.

Jsi rádce skautské družiny. Měj věci pevně v rukou.

"Jsi rádce skautské družiny a všichni po tobě něco chtějí. Vedoucí, skautky a skauti, rodiče ...". Takhle začíná nový videoklip, který vytvořil Skautský Video Audio Tým (SVAT). Hravý spot představuje Rádcovský zápisník těm, kteří ještě váhají, jestli ho mají pořídit svým rádcům, dětem, nebo třeba sami sobě.

O Rádcovském zápisníku

Rádci a rádkyně jsou důležitou součástí každého oddílu. Potkáte je na schůzkách, kde pomáhají vedoucím s přípravou i vedením. S pomocí svých starších kamarádů se učí dovednostem, které pak uplatní po celý život. 

Někdy toho ale může být na člověka ve věku 13-15 let hodně. Aby se mohli cítit co nejlépe, vznikl Rádcovský zápisník; praktická příručka, která je provede rádcovským životem a naučí je možné postupy vedení i plánování. Pomáhá jim rozvíjet rádcovské kompetence. Zápisník je připraven jako pomůcka, se kterou můžou aktivně pracovat a přizpůsobovat ji svým potřebám. Dává rady jak plánovat schůzky, jak je připravit, vést, jakých chyb se vyvarovat. Poskytuje rádcům spoustu užitečných rad a návodů, jak se dál rozvíjet.

Další informace o něm najdetena stránce skaut.cz/radcovskyzapisnik, nebo v tomto článku. Také doporučujeme přečíst si zkušenosti ostatních vedoucích a rádců, kteří už se zápisníkem pracují.

Kde ho seženete?

Rádcovský zápisník je možné si objednat za 199Kč na skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz. Nebo je na této stránce kompletně ke stažení.


 ❗ TIP: Vedoucí (ale i rodiče), doporučujeme pořízení zápisníku vašim rádcům a rádkyním: umožníte jim naučit se nové věci. ❗


 

 

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 668x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu