....

Chyba na stránce: Soutež: vyhrajte jízdenky od RegioJetu na trase Praha-Brno se členskou kartou - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3925-soutez-vyhrajte-jizdenky-od-regiojetu-na-trase-praha-brno-se-clenskou-kartou?autologin=1"

Soutež: vyhrajte jízdenky od RegioJetu na trase Praha-Brno se členskou kartou

Soutež: vyhrajte jízdenky od RegioJetu na trase Praha-Brno se členskou kartou

Je tu další soutěž, do které se můžete zapojit se vaší členskou kartičkou ve variantě EYCA. Partnerem soutěže je Regiojet/Student Agency a můžete v ní vyhrát jednu z 10 jízdenek pro dvě osoby na trase Praha-Brno či Brno-Praha a zpátky.

Jak se můžete zůčastnit?

Kromě vlastnictví kartičky Junáka - českého skauta ve variantě EYCA stačí už jen vyfotit nádraží, na kterém staví žluté vlaky Regiojet. Fotku pak pošlete společně s platným číslem karty, na: skautinfo@skaut.cz. Originální soutěžní fotografie s udáním o jaké nádraží se konkrétně jedná, posílejte do 25. 6. 2018. Z fotografie by mělo být zřejmé, že je Vaším dílem. Udělejte si třeba vlastní selfie, popřípadě přidejte i Vaši kartu, jistě už na něco „jak se podepsat“ přijdete.

 
Účastí v soutěži současně vyjadřujete souhlas s použitím Vámi zaslané fotografie k propagaci karty EYCA (např. na sociálních sítích pořadatele či partnera soutěže).

Tak hurá na nádraží!

Jízdenka bude platná na jeden rok od data vystavení. Z každé e-mailové adresy bude platná pouze jedna fotografie. Vyhrává prvních 10 sudých (2., 4., 6., 8.,10.,12.,14.,16.,18.,20.) nádražních Regiojet fotografií. Odesláním fotografie souhlasíte s obecnými obchodními a soutěžními podmínkami. 

Co je to EYCA karta

Pokud vlastníte členskou kartu, kterou lze objednat v rámci registrace, je vám zároveň méně než 30 let, získáváte automaticky výhodné EYCA rozšíření. Jedná se o takzvanou Evropskou kartu mládeže (European Youth Card), která je nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé v Evropě. Lze na ni čerpat obrovské množství slev a výhod, například pořídit si výhodné cestovní pojištění. Členská karta je ale pěkným skautským artefaktem už sama o sobě.


Přehled základních informací o členské kartě: skaut.cz/karta
Sledujte EYCA kartu na FB: facebook.com/eyca.cz
Další EYCA výhody a slevy můžete dohledat na: eyca.cz
Jak si kartu objednat: návod k objednání karty

Máte tipy na výhody a slevy, které ještě EYCA nemá v nabídce? Pak můžete napsat přímo do EYCA na: info@eyca.cz.

Za TDC 
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace

 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 351x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu