....

Chyba na stránce: Dotkni se Foglara! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3940-dotkni-se-foglara?autologin=1"

Dotkni se Foglara!

Dotkni se Foglara!

Hledáme dobrovolníky na pomoc s výstavou Pocta Rychlým šípům 9. 6. a s vyklízením Jestřábova bytu.

V sobotu 9. 6. budou Rychlé šípy součástí Pražské muzejní noci. V Galerii Lucerna, kde probíhá výstava Pocta Rychlým šípům, chystáme rozšířenou otevírací dobu od 14.00 do 01.00 a doprovodný program. Hodil by se nám dobrovolník či dobrovolníci na pomoc, pokud máš čas a chuť, ozvi se na fondfoglar@skaut.cz. Atmosféra bude skvělá, červnová noc s Rychlými šípy je něco, co si nemůžeš nechat ujít.

Z Jestřábova bytu se brzy stane rezidence pro spisovatele z celého světa. Přes léto se chystáme byt částečně zrekonstruovat. Kdo by nám chtěl pomoci - s vyklízením,  s přestavbou, sehnat materiál nebo aspoň dobrou radou, nechť se přihlásí na mail  petr.vosecky@seznam.cz! Jedinečná možnost být u toho, když vzniká něco nového, a velkého!

Rok Rychlých šípů je v plném proudu a čeká nás ještě pár velkých akcí. Rádi bychom, aby se o nich vědělo, mluvilo a potřebovali bychom Tvoji pomoc. Jsi mág sociálních sítí? Píšeš jako Foglar? Napiš nám na fondfoglar@skaut.cz.

Nic z toho Tě neoslovilo, ale máš rád Jaroslava  Foglara, jeho příběhy a poetiku? Sleduj www.rychlesipy.org, pomoz nám sdílet informace o Roku Rychlých šípů a šířit tak Jestřábův odkaz.

Roman Šantora - Bobo

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 585x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu