....

Chyba na stránce: Stříbrná řeka slaví 20 let! Pojď slavit s námi! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3944-stribrna-reka-slavi-20-let-pojd-slavit-s-nami?autologin=1"

Stříbrná řeka slaví 20 let! Pojď slavit s námi!

Stříbrná řeka slaví 20 let! Pojď slavit s námi!

Letošní rok je pro nás výjimečný. Stříbrná řeka slaví 20 let a to je skvělá příležitost jak dát tuhle velkou skautskou rodinu zase dohromady. Patříš mezi naše absolventy nebo přátele? Pojď slavit s námi! Zapiš si do diáře datum 11. 8., zaregistruj se v našem Google formuláři a přijeď na Maděru.

Věřili byste, že je nás už 835? Tolik frekventantů měly dohromady všechny kurzy, které se za dvacet let fungování Stříbrné řeky pod její hlavičkou odehrály. Dvacáté výročí je výjimečná příležitost bilancovat, ale taky se potkat se starými přáteli z vůdcovek, čekatelek nebo instruktorského kurzu.

Oslava na základně Maděra proběhne 11. srpna od 14:00, kdy začne neformální část programu. V podvečer a večer nás pak čeká slavnostní nástup a oheň, u kterého bychom vedle letošních frekventantů rádi viděli i naše absolventy a přátele. Máš-li čas a chuť, pojď slavit s námi!

Aby oslava na základně Maděra proběhla hladce, prosíme o registraci a vyplnění základních informací zde. Během odpoledne a večera bude zajištěno občerstvení. Zájemci o přespání musí počítat s omezenou kapacitou vnitřních prostor hájenky, doporučujeme proto raději spoléhat na vlastní stan či spaní pod širákem.

Jak se můžeš dál zapojit?

 

Těšíme se na viděnou na Maděře!

tým Stříbrné řeky

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 944x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu