....

Chyba na stránce: Doražte na Jamboree Oblasti Přemysla Oráče - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3950-dorazte-na-jamboree-oblasti-premysla-orace?autologin=1"

Doražte na Jamboree Oblasti Přemysla Oráče

Doražte na Jamboree Oblasti Přemysla Oráče

V září proběhne v Mostě historicky 1. krajské jamboree Oblasti Přemysla Oráče, které připravuje Krajská rada Junáka Ústeckého kraje Přemysla Oráče ve spolupráci s okresem Most a skautským střediskem v Mostě. Celá akce se bude konat dlouhé čtyři dny, od 20. do 23. září letošního roku v nádherné lokalitě areálu Matylda v Mostě

Na akci je přihlášeno přes 300 skautů a skautek z celého Ústeckého kraje. Nyní bychom chtěli nabídnout účast na této akci, na které poznáte spousty novým přátel, z které si odvezete nejen zážitky, či vzpomínky, nabídnout i Vám všem, případně vašim jednotkám, mimo náš kraj.

Více informací naleznete na WEBU či Facebooku akce. Přihlásit se můžete buď jako účastníci (jednotka, či dospělý jednotlivec) skrze online registrační formulář, případně pokud by jste nám chtěli pomoct jako členové servisteamu, stačí vyplnit tento registrační formulář.

Budeme se těšit na to, že poznáme i skauty či skautky mimo náš kraj a rozšíříme si tak přátelské kontakty po celé republice a zároveň si užijeme společně spousty zábavy! :) 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 856x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu