....

Chyba na stránce: Stáhni si online Reprezentační balíček pro skautské cestování! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3967-online-reprezentacni-balicek-pro-tve-skautske-cestovani-je-tu?autologin=1"

Stáhni si online Reprezentační balíček pro skautské cestování!

Stáhni si online Reprezentační balíček pro skautské cestování!

Čeká tě zahraniční dobrodružství a lámeš si hlavu, jak v cizině představíš svou zemi a český skauting tamním členkám a členům velké skautské rodiny? Přesně pro tebe a tvé kamarády Zahraniční odbor Junáka - českého skauta přináší zbrusu nový online nástroj - Reprezentační balíček.

Balíček je ti od nynějška k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu ke stažení na Křižovatce. Stačí najet myší na "Vedení oddílu" na horní černé liště hlavní stránky a kliknout na sekci "Mezinárodní". Balíček si můžeš uložit třeba do mobilu nebo vytisknout, a mít ho tak v zahraničí vždy po ruce. Najdeš v něm dvoujazyčná základní fakta a zajímavosti, ale i užitečné rady a tipy pro společný program se zahraničními přáteli. Obsah je seřazený do 6 kapitol: český skauting, česká kultura, česká kuchyně, rukodělky, hry a kvíz, jehož otázky můžeš využít k vlastní aktivitě. K balíčku patří i online složka s užitečnými přílohami, do které se dostaneš jednoduše přes hypertextové odkazy přímo v souboru. Některé z nich tě navíc zavedou na jiná užitečná místa na webu. 

Protože se jedná o zbrusu novou formu podpory, budeme moc rádi, když nám po využití balíčku pošleš zpětnou vazbu. K formuláři se kdykoli dostaneš také ve zmíněných přílohách. Za zpětnou vazbu předem děkujeme a přejeme ti, aby jsi v Reprezentačním balíčku našel/našla spolehlivého pomocníka na cestách #ZaObzor. 

Zahraniční odbor

Markéta Byrtusová - koordinátorka mezinárodní spolupráce 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1306x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu