....

Chyba na stránce: A je to v pytli. Pořiďte si tenhle pro vaši skautskou tlupu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3970-a-je-to-v-pytli-poridte-si-tenhle-pro-vasi-skautskou-tlupu?autologin=1"

A je to v pytli. Pořiďte si tenhle pro vaši skautskou tlupu!

A je to v pytli. Pořiďte si tenhle pro vaši skautskou tlupu!

Představujeme nové bavlněné tašky a pytle pro vaše vlčata a světlušky. Můžou si do nich sbalit věci na skautskou schůzku, na výpravu, na kroužek, na nákup, do školy... přemýšlíte, co pořídit jako odměny na blížící se tábory? Tohle by se mohlo líbit vaší skautské tlupě!

Bavlněná taška - Moje tlupa

Plátěná taška přes rameno s dlouhým uchem. Zdobí ji autorský linoryt medvědí rodiny se žlutými šátky.  Verze pro vlčata a světlušky, rozměr 39x41 cm.

Koupit na skautském obchodě za 60 Kč.

Bavlněný batoh stahovací - Moje tlupa

Plátěný stahovací pytel/batůžek na záda pro vlčata a světlušky. Zdobí ji autorský linoryt medvědí rodiny se žlutými šátky. Rozměr 35x43 cm.

Koupit na skautském obchodě za 98 Kč.

 

 

Vybíráte dárky na tábor?

Pak tu máme ještě nové frisbee! A nepřehlédněte ani další novinky na skautském obchodě. Knihu Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství, Prašinu, Záleskautky, Záleskautky 2, Správnou stopou, Tři životy. Dále nově rozšířenou nabídku USB disků (větší kapacita, rychlejší přenos).

Frisbee disk

Oficiální létající talíř pro hru frisbee ultimate se skautským potiskem! Výrobce Discraft, váha 175 gramů, průměr 27 cm. Vynikající frisbee pro pokročilé, ale i pro začátečníky.

Koupit na skautském obchodě za 300 Kč.

 
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1394x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu