....

Chyba na stránce: SKAUTSKÝ MUZIKÁL 2018 - přihlašování běží - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/3996-zacit-cvicit-muzete-na-tabore?autologin=1"

SKAUTSKÝ MUZIKÁL 2018 - přihlašování běží

SKAUTSKÝ MUZIKÁL 2018 - přihlašování běží

Skautský muzikál se bude konat 23.-25. listopadu 2018 ve městě Chlumec nad Cidlinou. Nacvičte s vaší družinou, nebo se skauty s vašeho střediska divadelní představení do max. 20 min., zapojte zpěv, taneční prvky, hudební nástroje či reprodukovanou hudbu a přijeďte si do východních Čech zasoutěžit s tímto vašim dílem!

Jak se zapojit do Skautského muzikálu 2018?

Muzikál by měl mít délku přibližně 15-20 min. Hrát můžou skauti, skautky, světlušky vlčata i benjamínci, je to jednoduše průsečík různých věkových skupin, ale s minimálním zapojením, nebo bez zapojení vedoucích. Soutěží se v divadle s dobrou akustikou, je zde možností využití klavíru.

Během dne shlédnete i jiná soutěžní představení, vyzkoušíte workshopy, můžete si něco vyrobit, dojít na prohlídku města, či zámku Karlova Koruna. Večer vás bude čekat disco, dobrá nálada a parta kamarádů z celé republiky.

S nácvikem můžete začít právě teď, z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to bezvadná aktivita, která rozvíjí u dětí kreativitu, odvahu vystoupit na jevišti, zkusit poprvé nahlas zpívat, či veřejně tančit. A při tom všem si užijete spoustu smíchu při zkouškách :)

Přihlásit se můžete na mailu: verka.applova@seznam.cz, nebo tel 731 546 704. Cena cca 250 Kč/osobu (v ceně strava a program). 

Prohlédněte si naše video, vytvořené jako pozvánka k muzikálu!

Applová Věra (Lolli)
Středisko Černého havrana Chlumec nad Cidlinou, z. s.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1203x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu