....

Chyba na stránce: Zapojte se do skautské čestné stráže při rozloučení se sestrou Dagmar Burešovou - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4018-zapojte-se-do-skautske-cestne-straze-pri-rozlouceni-se-sestrou-dagmar-buresovou?autologin=1"

Zapojte se do skautské čestné stráže při rozloučení se sestrou Dagmar Burešovou

Zapojte se do skautské čestné stráže při rozloučení se sestrou Dagmar Burešovou

V sobotu 30. června nás opustila vynikající advokátka, předsedkyně České národní rady, ministryně spravedlnosti, skautka a starostka Junáka - českého skauta z počátku 90. let, sestra Dagmar Burešová (jak jsme již na Křižovatce informovali). Poslední rozloučení se koná v Praze ve středu 11. července od 11 hodin ve velké obřadní síni strašnického krematoria a skautská veřejnost je srdečně zvána. Zároveň hledáme sestry a bratry do skautské čestné stráže. Hlaste se obratem!

Pro zajištění skautské čestné stráže po domluvě s pozůstalými hledáme 12 sester a bratří ve věku 15 až 25 let pro čestnou stráž a 2 dospělé činovníky/ce pro řízení čestné stráže na místě. Požadavky jsou: Být na místě od 10.00 do 13.00, upravený skautský kroj: košile, šátek, opasek, dlouhé jednobarevné kalhoty tmavé barvy nebo jednobarevnou sukni tmavé barvy pod kolena. Žádné speciální dovednosti netřeba, stačí Tvá ochota.

Přihlas se obratem v tomto formuláři, spojíme se s Tebou. Pospíchej, záleží i na hodinách.

Neváhej na výzvu upozornit i přátele z kmene, oddílu, střediska. Můžeš k tomu využít i příspěvky na FB / SkautInfo nebo ve SkautFóru.

Díky.

Petr 'Permi' Vaněk | petr.vanek@skaut.cz | STS: 732 973 178
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1078x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu