....

Chyba na stránce: Skautky a skauti se členskou kartou získávají slevu 30 % na jízdu s RegioJet v ČR i zahraničí! Podívejte se do svého e-mailu. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4022-skautky-a-skauti-s-clenskou-kartou-ziskavaji-slevu-30-na-jizdu-s-regiojet-v-cr-i-zahranici-podivejte-se-do-sve-e-mailove-schranky?autologin=1"

Skautky a skauti se členskou kartou získávají slevu 30 % na jízdu s RegioJet v ČR i zahraničí! Podívejte se do svého e-mailu.

Skautky a skauti se členskou kartou získávají slevu 30 % na jízdu s RegioJet v ČR i zahraničí! Podívejte se do svého e-mailu.

Mít skautskou členskou kartu se vyplácí! Právě v těchto dnech všichni držitelé platné skautské členské karty e-mailem obdrželi kód na 30 % slevu na jízdném na libovolné lince po České republice či zahraničí od společnosti RegioJet. Tento jednorázový kód můžete využít až do 31. srpna 2018.

Kde slevu získat?

Slevový kód byl rozeslán e-mailem přímo jednotlivým držitelům členských karet na jejich e-mailové adresy, které evidujeme v informačním systému skautIS. V případě dětských členů, kteří nemají ve skautISu svůj vlastní e-mail, byl slevový kód poslán na e-mail jednoho z rodičů. Slevový kód tedy hledejte ve svém e-mailu.

Nenašli jste slevu ve své e-mailové schránce? Máme řešení!

Pokud opravdu máte platnou skautskou členskou kartu a e-mail jste neobdrželi, tak nejprve ve své e-mailové schránce zkontrolujte složku spam, zda nedopatřením e-mail s kódem slevy neskončil v nevyžádané poště. Jestliže ani tam mail nenajdete, ozvěte se nám na adresu registrace@skaut.cz. Část držitelů členských karet totiž nemá ve skautISu zadanou svou osobní e-mailovou adresu, a tak jsme jim nemohli slevu přímo poslat. Když se nám takto dodatečně ozvete, zkontrolujeme, že jste držitelem platné členské karty a kód vám dodatečně pošleme.

Kdo může slevu využít?

Jedním z partnerů skautské členské karty (a také sítě karet EYCA) je společnost RegioJet (Student Agency), která speciálně skautům pro období letošních letních prázdnin tuto slevu 30 % na jednu jízdu na libovolné trase až do 31. srpna 2018 poskytuje.

Slevový kód lze uplatnit na jednu libovolnou cestu se společností RegioJet a to na jakékoli vnitrostátní či mezinárodní lince. Je jedno, jestli pojedete vlakem nebo autobusem. Sleva 30 % je poskytována z veškerých typů jízdného, tedy jak pro základní dospělé, tak i na studentské, dětské atd. Prostě z vámi zvoleného typu jízdného získáte 30 % slevu. Slevový kód je možné uplatnit nejpozději do 31. srpna 2018.

Jak slevu na webu RegioJetu uplatnit?

Slevový kód, který jste e-mailem obdrželi, na webu funguje číslo speciální slevové "otevřené jízdenky". Proto je potřeba kód zadat do pole pro otevřenou jízdenku, následně vybrat libovolnou trasu, po které chcete cestovat, a pak před dokončením rezervace uplatnit zobrazeným tlačítkem onu 30 % slevu. Následně již standardně provedete platbu vaším oblíbeným způsobem.

Pořízení jízdenky se slevou - krok za krokem: 

  1. Jděte na web jizdenky.regiojet.cz a vpravo nahoře klikněte na "Přihlásit jízdenku".
  2. Zde v rámci části "Přihlášení pro Otevřenou jízdenku" zadejde do čísla jízdenky slevový kód, který jste obdrželi e-mailem.
  3. Po přihlášení si dle vlastní potřeby vyberte spoj kam a kdy chcete cestovat, zvolte si sedačku.
  4. Na konci rezervace dole uvidíte speciální tlačítko "Uplatnit slevy z jízdného".
  5. Uvidíte načtenou slevu 30 %, kterou dáte uplatnit a tím i uvidíte, jaká je vaše finální cena jízdy po slevě.

  6. Nakonec už jen standardně dokončíte rezervaci a provedete platbu jízdenky vaším oblíbeným způsobem.

Máš dotaz či nejasnost?

Neváhej se na nás obrátit e-mailem na registrace@skaut.cz 

Další informace o členské kartě najdete  na skaut.cz/karta.

Přejeme skvělé letní zážitky a příjemné cestování se skautskou členskou kartou na linkách RegioJet.

Za tým členské karty

Ondřej Peřina (Jerry)
zpravodaj VRJ pro ICT a organizaci

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2529x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu