....

Chyba na stránce: Hledáme Tebe! Posílíš tým, který dotáhne do konce Svět vlčat a světlušek? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4023-hledame-posilu-do-tymu-jsi-to-ty?autologin=1"

Hledáme Tebe! Posílíš tým, který dotáhne do konce Svět vlčat a světlušek?

Hledáme Tebe! Posílíš tým, který dotáhne do konce Svět vlčat a světlušek?

Máš zkušenosti se světluškami a vlčaty, jsi pedagog/ pedagožka či tě baví práce s texty? Našel bys pár hodin volného času, které bys chtěl/a investovat kvalitně, udělat dobrý skutek a zároveň rozvíjet své schopnosti?

Přidej se k nám! 

Právě posilujeme tým, který dotáhne do konce Svět vlčat a světlušek, příručku pro světlušky a vlčata. Hledáme 1-2 lidi, kteří by měli od podzimu čas. Míru zapojení si můžeš vybrat. Nabízíme dvě varianty spolupráce "hlavní tým" a "podpůrný tým", odhadovaný konec projektu je jaro 2020, texty ve finální podobě bychom chtěli mít do jara 2019.

Hlavní tým

Očekávání: aktivní spolupráce na úpravě koncepce, struktury a obsahu příručky (na základě výstupů z připomínkování), na úpravách textů (krácení, doplnění, přepracování) a aktivit. Časová náročnost: odhad dobrovolnické práce realizačního týmu - 250 hod (odhadovaný počet hodin celkem všech lidí v týmu).

Podpůrný tým

Očekávání: pomoc s dílčími úpravami textů (krácení, předělávání, doplňování), tvorbou aktivit (změna, doplnění vhodných aktivit), připomínkování hotových částí, pomoc se získáváním: videonávodů, fotografií, namlouvání příběhů, nahrávání zvuků. Časová náročnost: odhad dobrovolnické práce realizačního týmu - 150 hod (odhadovaný počet hodin celkem všech lidí v týmu).

Můžeš se těšit na kreativní a zajímavou dobrovolnickou práci v příjemném kolektivu!

Našel/našla ses? Super! Ozvi se na: marketa.mrazova@skaut.cz, těším se!
Mrázová Markéta (Vizuňa)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1438x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu