....

Chyba na stránce: Hledáme fotky z celotáborových her! Inspirujte ostatní, pochlubte se čtenářům Aktuálně.cz - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4028-hledame-fotky-z-celotaborovych-her-inspirujte-ostatni-pochlubte-se-ctenarum-aktualne-cz?autologin=1"

Hledáme fotky z celotáborových her! Inspirujte ostatní, pochlubte se čtenářům Aktuálně.cz

Hledáme fotky z celotáborových her! Inspirujte ostatní, pochlubte se čtenářům Aktuálně.cz

Rozšířily se i díky knihám Jaroslava Foglara a často dobře odráží, co zrovna ve společnosti „frčí”: bez celotáborové etapové hry si spousta skautských oddílů neumí svůj tábor ani představit (a některé naopak úplně snadno;).

Indiáni a kovbojové, středověcí rytíři, kouzelníci z bradavické školy, hobiti, námořníci, cestovatelé nebo bojovníci za naši republiku, ti všichni se občas objeví skautském táboře. Celotáborové hry nejsou pro kluky a holky ideálně jen zábavou, ale spíš rámcem pro testování důležitých skautských schopností a dovedností v jednotlivých etapách.

Velkou pestrost témat etapových her i propojení se skautským programem bychom rádi ukázali čtenářům Aktuálně.cz ve fotogalerii, na které spolupracujeme s novinářkou Zuzanou Hronovou. Zároveň jsme přesvědčeni, že může jít o zajímavé čtení i pro vás, o vzájemnou inspiraci. Pomůžete nám?

Jak na to?

  • Vyber fotku nebo fotky, kterými se chceš pochlubit: jsou na nich kostýmy, rekvizity, kluci a holky v zápalu boje, akce, zboží, se kterým se ve hře obchoduje, super nástěnka nebo nějaký způsob sledování postupu ve hře. O něco víc oceníme fotky, na kterých jsou lidé :). Fotka by měla mít dostatečnou kvalitu.
  • Napiš nám k vaší hře víc: proč jste vybrali zrovna tenhle příběh (film, knihu, legendu, téma), jak etapy propojujete se skautským programem, co se klukům a holkám u vás na táboře nejvíc líbilo. Stačí nám to stručně :)
  • Připoj informaci o vašem středisku, oddíle a obci
  • Všechno to pošli na adresu komunikace@skaut.cz, a to do 5. srpna 2018
  • 15 nejlepších fotek ukáže Aktuálně.cz svým čtenářům v komentované fotogalerii

Je jasné, že je spousta oddílů, které celotáborové hry nedělají. Je to jen programový nástroj, nic víc, dá se uchopit dobře i špatně. A dobrý táborový program může samozřejmě existovat bez CTH, stejně jako s ní. Ale to vy víte. 

Děkujeme všem, kteří se zapojí!

Barbora Trojak | barbora.trojak@skaut.cz
tisková mluvčí Junáka - českého skauta

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2007x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu