....

Chyba na stránce: Valašské Meziříčí navštívili skauti z Belgie - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4054-valasske-mezirici-navstivili-skauti-z-belgie?autologin=1"

Valašské Meziříčí navštívili skauti z Belgie

Valašské Meziříčí navštívili skauti z Belgie

Rok plánování i spoustu práce stála návštěva ČR belgické skauty. V průběhu svého čtrnáctidenního putování po naší zemi přijeli i do Valašského Meziříčí, kde je ve dnech 18. – 21. 7. 2018 uvítaly skautské vedoucí z Podlesí.

Šestnáct skautů z Belgie se vydalo na poznávací cestu do Česka, na kterou si vydělávali celý předchozí rok. Anna, René a Vodička jim zase uchystaly přespání v klubovně 1. oddílu Naděje v Podlesí, odkud vyráželi za různorodým programem. Navštívili mimo jiné i rožnovské muzeum v přírodě, prošli se městem a poseděli v místní kavárně.

„Pro nás vedoucí to byla velmi milá návštěva, nová zkušenost a celou akci jsme si moc užily. Ani belgická strana neodjela s prázdnou, skauti byli vděční za možnost blíže poznat českou, skautskou a hlavně valašskou kulturu a minulost. My jsme byly na oplátku společně s našimi skautkami pozvány do Belgie a už se moc těšíme, až poznáme místo, odkud pochází a přespíme v jejich klubovně."
Anna Hurychová, Michaela Kubišová, Anna Tvrdá

Chceš se i ty se svým oddílem vydat poznávat skauting za hranicemi naší země? Zkus to jako holky z Podlesí, nepotřebuješ dlouhé přípravy, pro začátek stačí jen trochu dobré vůle a klíče od klubovny! Zahraniční skauty, kteří se k nám chystají, najdeš na našem facebooku a nebo se můžeš přeptat na international@skaut.cz.

Markéta Byrtusová – Koordinátorka mezinárodní spolupráce

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 914x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu