....

Chyba na stránce: Staň se členem/členkou celostátního týmu Skautského dobrého skutku 2019 - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4057-stan-se-clenem-clenkou-celostatniho-tymu-skautskeho-dobreho-skutku-2019?autologin=1"

Staň se členem/členkou celostátního týmu Skautského dobrého skutku 2019

Staň se členem/členkou celostátního týmu Skautského dobrého skutku 2019

Skautský dobrý skutek (www.skaut.cz/dobryskutek) je každoroční celostátní projekt skautské služby společnosti. V tuto chvíli se do něj zapojují desítky oddílů, kmenů, středisek. Někdy pořádají benefiční dýchánek, darují krev, přichystají program v domově seniorů nebo sesbírají odpadky. Smyslem je vždy zdůraznit roli služby ve skautském výchovném úsilí, nechat členy družin a oddílů vymyslet a přichystat celou aktivitu a ukázat skautky a skauty jako ty, kterým záleží na společnosti, ve které žijí.

Ročník 2019 (19. dubna až 19. května 2019) proběhne pod taktovkou obměněného organizačního týmu. Úkolem organizačního týmu je aktualizovat podmínky konání Skautského dobrého skutku, informovat o jeho konání skrze skautské komunikační kanály, přispět k tomu, aby se do Skautského dobrého skutku zapojilo co největší množství oddílů a dalších jednotek, kterým pomůže naplnit výchovné i jiné cíle, a postupně Skautský dobrý skutek rozvíjet a vylepšovat.

Hledáme nové členky a členy organizačního týmu Skautského dobrého skutku na ročník 2019 (a případně i dál).

Hledáme šéfku/šéfa týmu i jeho členy a členky. Pokud tě baví třeba psát články do časopisů, starat se o propagaci na sociálních sítích, komunikovat s přihlášenými oddíly a být jim k ruce radou, přemýšlet nad nejlepším propojením dobrých skutků a skautské stezky či odborek, natáčet videa, řídit tým, posouvat velké projekty dál… pokud tě bavíc cokoli z toho (nebo dokonce všechno) a máš chuť přispět k tomu, aby Skautský dobrý skutek 2019 pomohl oddílům připravit zajímavý výchovný program a zároveň přispět komunitě, kde jsou doma, ozvi se, hledáme právě tebe! Ozvat se mohou jednotlivci i týmy, které tato výzva osloví.

Ozvi se do 30. září na e-mail petr.vanek@skaut.cz. Nic složitého, jen pár řádek o tom, co tě láká na zapojení do týmu Skautského dobrého skutku, co bys v něm rád dělal/a, informaci o tom, co umíš a k tomu kontakty na sebe. Na stejný e-mail můžeš kdykoli směřovat své dotazy.

Skautský dobrý skutek 2019 se těší na svůj nový tým, třeba právě i na tebe!
Dělejme svět lepším! www.skaut.cz/dobryskutek 

Petr Vaněk – Permi | petr.vanek@skaut.cz
zpravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1885x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu