....

Chyba na stránce: Nakupte snadno na skautském obchodě, je nový a plně responzivní - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4072-nakupte-snadno-na-skautskem-obchode-je-vylepseny-a-ma-novy-kabatek?autologin=1"

Nakupte snadno na skautském obchodě, je nový a plně responzivní

Nakupte snadno na skautském obchodě, je nový a plně responzivní

Skautský obchod je celý v novém, přehlednější a plně responzivní pro pohodlné objednávání na mobilních zařízeních. U této příležitosti nabízíme akci poštovné zdarma na nákup od 1 500 Kč.

Skautský obchod v novém

Změny nejsou jen grafické, nový web je rychlejší, přehlednější a lépe se bude zobrazovat na telefonech a tabletech. Cílem bylo také zjednodušit a zpřehlednit orientaci na stránkách. Jestli se nám to podařilo, posuďte sami. Ať se Vám líbí a dobře používá :)

www.obchod.skaut.cz

Poštovné zdarma k nákupu nad 1 500Kč

Ať už vybíráte materiály pro nábory, propagační předměty, publikace, oblečení či dárky, nepřehlédněte akci - poštovné zdarma k nákupu nad 1 500Kč.

 

Pomůžete nám odhalit případné chybky?

Nic se neobjede bez chyb, i když bychom si to přáli. Budeme rádi, pokud nám pomůžete je odhalit. Narazili jste na něco, co podle vás nefunguje správně? Myslíte si, že bychom měli něco doladit tak, aby to bylo přehlednější? Na vašem názoru nám záleží, díky za něj! :)

Co pro vás máme na skautském obchodě nového?

Poslední novinkou je kniha Špalek - myšlenky v rozhovorech, nedávno jsme naskladnili nové typy propagačních brýlí. A nepřehlédněte ani další novinky na skautském obchodě. Knihu Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružstvíPrašinuZáleskautkyZáleskautky 2Správnou stopouTři životy. Nebo třeba nové frisbee, či papírové hodinky? Ale podívejte se na celou nabídku propagačních předmětů, kterou najdete na skautském obchodě skaut.cz/obchod. Připravujeme pro vás spoustu dalších věcí. Mezi nejoblíbenějšími produkty patří například Leták pro rodiče ve formě leporela, Rádcovský zápisník, či Skautské odborky

Řešíte právě nábory?

Zde najdete nabízených propagačních materiálů, který lze na eshopu objednat. Vyplňte přihlašovací formulář a získejte každoroční podporu: náborový balíček zdarma :)

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1139x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu