....

Chyba na stránce: Vybavte své rádce na začátek skautského roku potřebnými zdroji - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4075-vybavte-sve-radce-na-zacatek-skautskeho-roku?autologin=1"

Vybavte své rádce na začátek skautského roku potřebnými zdroji

Vybavte své rádce na začátek skautského roku potřebnými zdroji

Jak můžete pomoci svým začínajícím rádcům a rádkyním do začátku skautského roku? Jsou tu tři dostupné zdroje, které jim pomohou.

Prvním z nich je knížka Rádce skautské družiny - opět byla vyprodaná, tak jsme udělali dotisk! Jedná se o velmi žádanou nestárnoucí metodiku pro rádce a rádkyně skautských družin. Vyšla v 90. letech v edici Skautské prameny a vzhledem k tomu, že je stále jedním z nejlepších zdrojů pro inspiraci na vedení družin, je po ní velká poptávka. Mělo by být standardem, že rádce každé družiny z ní může čerpat. Dalším pomocníkem je praktická pomůcka - Rádcovský zápisník. Třetím nejdůležitějším zdrojem je pak internetová stránka radce.skaut.cz, která je rozcestníkem k užitečným nástrojům a pomůckám pro všechny rádkyně a rádce.

Rádce skautské družiny

V knížce Rádce skautské družiny najdete pečlivě zpracovaný celoroční program schůzek v klubovně a výprav do přírody, doplněný spoustou skvělých rad a návodů. Skautský spisovatel Miloš Zapletal s vámi v knížce sdílí mnohaleté zkušenosti, hry, rukodělky, nápady a podněty k zajímavým akcím, program úspěšných družinovek, vycházek i výprav.

>> Koupit knihu a skaut.cz/obchod za 85 Kč <<

Rádce skautské družiny - 1

Rádcovský zápisník

Rádcovský zápisník je atraktivní a praktická příručka pro naše rádce a rádkyně s cílem co nejvíce jim usnadnit a zkvalitnit jejich práci. Jeho obsah je nově aktualizovaný. Cílem Rádcovského zápisníku je nabídnout rádcům družin příručku, která jim pomůže vhodnými formami při jejich vedení družiny a v jejich rádcovském rozvoji. Je připraven jako pomůcka přímo pro rádce, se kterou může každý rádce aktivně pracovat a přizpůsobovat ji svým potřebám.

Objednejte svým rádkyním a rádcům Rádcovský zápisník. Darujete jim tak něco pěkného i užitečného. Navíc své rádce a rádkyně posunete zase o kousek dál. Další informace o zápisníku najdete v tomto článku.

>> Koupit zápisník a skaut.cz/obchod za 199 Kč  <<

Rádcovský zápisník  - 1

Rádcovský rozcestník

Rozcestník dovede rádce a rádkyně k užitečným nástrojům a pomůckám. Najdou zde všechny potřebné informace, odkazy na kurzy, appku Rádcoherník, informace o časopisech, články z bývalého Teepka, vše o odborkách, stezkách a další.

 

Za TDC

Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
 
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2037x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu