....

Chyba na stránce: Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4084-oblibene-komixove-zpracovani-skautske-historie-k-dostani-v-nove-graficke-uprave?autologin=1"

Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě

Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě

U příležitosti výročí 100 let republiky vydáváme aktualizované vydání oblíbeného ilustrovaného zpracování skautské historie - Cestou k pramenům. Jedná se o stručnou a přehlednou historii skautingu přiblíženou formou comicsu. Sešit ve formátu A4 koupíte jednoduše online na skautském obchodě, který je teď plně responzivní pro pohodlné objednávání na mobilních zařízeních - a navíc máte zdarma poštovné na nákup nad 1 500 Kč.

Čtvrté vydání má přesah do budoucnosti

Ve čtvrtém vydání došlo k doplnění událostí až do současnosti (resp. blízké budoucnosti - končíme účastí skautů na jamboree v USA). Zároveň došlo ke grafickým úpravám - vyčištění a soulad se současným grafickým manuálem. Je to perfektní levný (55 Kč) učební materiál pro skauty a skautky a doporučujeme jeho pořízení všem oddílům. Atraktivní ilustrovanou formou přibližuje čtenářům podstatná a zajímavá období více než stoleté existence skautingu.

>> Koupit na skaut.cz/obchod za 55 Kč <<

 

Kde knihu koupit

Knihu můžete koupit na skautském obchodě skaut.cz/obchod, kde se můžete inspirovat a přibrat naše další knižní novinky, jako například Špalek - myšlenky v rozhovorech, Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružstvíZáleskautkyZáleskautky 2Správnou stopouTři životy a dále nově rozšířenou nabídku USB disků (větší kapacita, rychlejší přenos). 

---
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 608x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu