....

Chyba na stránce: Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4084-oblibene-komixove-zpracovani-skautske-historie-k-dostani-v-nove-graficke-uprave?autologin=1"

Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě

Oblíbené ilustrované zpracování skautské historie k dostání v nové grafické úpravě

U příležitosti výročí 100 let republiky vydáváme aktualizované vydání oblíbeného ilustrovaného zpracování skautské historie - Cestou k pramenům. Jedná se o stručnou a přehlednou historii skautingu přiblíženou formou comicsu. Sešit ve formátu A4 koupíte jednoduše online na JUN shopu, nebo na skautském obchodě, který je teď plně responzivní pro pohodlné objednávání na mobilních zařízeních - a navíc máte zdarma poštovné na nákup nad 1 500 Kč.

Čtvrté vydání má přesah do budoucnosti

Ve čtvrtém vydání došlo k doplnění událostí až do současnosti (resp. blízké budoucnosti - končíme účastí skautů na jamboree v USA). Zároveň došlo ke grafickým úpravám - vyčištění a soulad se současným grafickým manuálem. Je to perfektní levný (55 Kč) učební materiál pro skauty a skautky a doporučujeme jeho pořízení všem oddílům. Atraktivní ilustrovanou formou přibližuje čtenářům podstatná a zajímavá období více než stoleté existence skautingu.

>> Koupit na skaut.cz/obchod za 55 Kč <<

 

Kde knihu koupit

Knihu můžete koupit na skautském obchodě skaut.cz/obchod, kde se můžete inspirovat a přibrat naše další knižní novinky, jako například Špalek - myšlenky v rozhovorech, Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružstvíZáleskautkyZáleskautky 2Správnou stopouTři životy a dále nově rozšířenou nabídku USB disků (větší kapacita, rychlejší přenos). 

---
Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 966x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu