....

Chyba na stránce: [AKTUALIZOVÁNO] Seznamte se s kandidáty na pozici starosty a jejich vizemi řízení organizace - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4091-seznamte-se-s-kandidaty-na-pozici-starosty-junaka-ceskeho-skauta-a-jejich-projekty?autologin=1"

[AKTUALIZOVÁNO] Seznamte se s kandidáty na pozici starosty a jejich vizemi řízení organizace

[AKTUALIZOVÁNO] Seznamte se s kandidáty na pozici starosty a jejich vizemi řízení organizace

V pátek 14. 9. vypršela lhůta pro podávání přihlášek do výběrového řízení na pozici starosty organizace. Výběrová komise obdržela celkem tři přihlášky. Představujeme vám kandidáty a jejich projekty.

AKTUALIZACE 1. října 2018: Dle podmínek výběrového řízení měli kandidáti možnost svůj projekt libovolně rozdělit na veřejnou a neveřejnou část (ta je pak přístupná jen členům výběrové komise a členům Náčelnictva). V případě níže zveřejněných projektů se tak jedná o jejich veřejné části.

 

 Ondřej Pilecký – Lung

"Jsem skaut, biomedicínský vývojář a anarchistický bohém. Pracuju v nemocnici a ve firmě vymýšlející létající auta. Rád tančím, sjíždím skautské akce všeho druhu a spím."

Bratr Pilecký - Lung požádal o nezveřejňování svého projektu, jeho přání respektujeme.

 

 

 

 

 Ondřej Peřina – Jerry

"Jsem členem Junáka od roku 1990 (od vlčete, přes vedení oddílu, střediska a kraje až po VRJ). Ve vedení organizace bych chtěl zúročit své dlouholeté zkušenosti z vedení Libereckého kraje a také znalosti a dovednosti získané jako zpravodaj VRJ."

Projekt bratra Peřiny - Jerryho je k nahlédnutí zde.

 

 

 

 Josef Výprachtický – José

"Jako starosta řídím od roku 2007 Výkonnou radu a reprezentuji skauty při jednáních se státními institucemi i neziskovými organizacemi. Jinak se věnuji rodině, rád sportuji (volejbal, koloběžka) a jsem ctitel dobré hudby od folku, přes rock až po jazz."

Projekt bratra Výprachtického - Josého je k nahlédnutí zde.

 

 

 

Lenka Šablová
asistetnka výběrové komise
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 5402x

Práce s článkem

3
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu