....

Chyba na stránce: Příští ročníky Svojsíkova závodu bude doprovázet nové logo! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4114-pristi-rocniky-svojsikova-zavodu-bude-doprovazet-nove-logo?autologin=1"

Příští ročníky Svojsíkova závodu bude doprovázet nové logo!

Příští ročníky Svojsíkova závodu bude doprovázet nové logo!

V souvislosti se změnou Skautského vizuálního stylu v roce 2016 odstartovaly změny dosavadních log různých projektů a akcí. Nejinak tomu v posledních měsících bylo i u Svojsíkova závodu, jehož logo vycházelo z již neplatného vizuálního stylu. Štáb Svojsíkova závodu se proto rozhodl připravit logo do začátku ročníku 2019 a nyní jej představuje světu.

Máme nové logo

Logo vzniklo ve spolupráci štábu SZ a ústředního komunikačního týmu, který měl na starost samotnou realizaci.

 

Logo spojuje sportovní symboliku - vavřínový věnec a čísla na stupni vítězů - spolu s knírem Antonína Benjamína Svojsíka, na jehož počest se závod koná. Celé akcentuje zelená kombinace připomínající přírodu a hravost.

 

 

Nové logo je v tuto chvíli dostupné v základní dvoubarevné zelené variantě + v neutrální černé a bílé. Design loga otevírá možnosti pro budoucí zjednodušené verze, ty však minimálně v prvním ročníku nenabízíme. Naopak budeme sledovat, jak se jednotliví pořadatelé se změnou sžívají a jaké jsou jejich potřeby při grafické tvorbě.

Budeme také sledovat zájem o univerzální diplomy, případně další podpůrné materiály pro pořadatele závodů, které by využívaly nové logo akce i Skautský vizuální styl.

Připravené grafiky a základní logomanuál jsou již nyní ke stažení na webu závodů.
 

Za štáb Svojsíkova závodu a skautský komunikační tým 

Martin Kolařík - Smurf
velitel ústředního štábu 

Lukáš Neuheisl
redaktor externí komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1708x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu