....

Chyba na stránce: Nechte se inspirovat programy ke 100 letům republiky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4137-programy-ke-100-letum-republiky?autologin=1"

Nechte se inspirovat programy ke 100 letům republiky

Nechte se inspirovat programy ke 100 letům republiky

Důležité výročí pro naši vlast se blíží a ty si stále lámeš hlavu, jak ho v oddíle připomenout? Jedete na podzimní prázdniny a ještě nemáte jasno v symbolickém rámci? Chtěl/a bys udělat v době výročí speciální schůzku pro vlčata a světlušky? Zasloužili by si skauti a skautky nějaký akční program, kde si příběh republiky prožijí? Tušíš, že bys neměl/a na stovku během víkendovky s tvým roverským kmenem zapomenout? Třeba ti v tom trochu pomůžeme.

Před létem jsme se v KRJ Královéhradeckého kraje dohodli, že je potřeba vytvořit metodické materiály, díky kterým bychom si v našich oddílech mohli připomenout letošních sto let Československa. Podařilo se a představujeme tři výstupy:

1) program na schůzku vlčat/světlušek

2) hru pro skauty/skautky či rovery/rangers na tři hodiny - téma vznik ČSR

3) etapovou hru pro skautskou a roverskou výchovnou kategorii s názvem Příběh republiky na vícedenní akci (třeba na podzimní prázdniny, případně na víkendovku + schůzky před či po ní)

Všechny materiály k těmto programům nalezneš ve sdílené složce na google disku ZDE.

Budeme rádi, když materiál využiješ a budeš ho šířit dál naší organizací, nejen naším krajem. Vše vznikalo dobrovolnicky a z pouhého nadšení - jistě je potřeba mnohé přizpůsobit, doplnit, dotvořit. Budeme moc rádi, pakliže výstupy (doplňkové materiály, modifikace,...), které případně vytvoříte pro potřeby vašeho oddílu, pošleš na níže uvedený kontakt - vložíme je také do sdílené složky, třeba ušetří práci ostatním. Pojďme se inspirovat navzájem :) Pokud si všimneš něčeho, co by chtělo doladit/opravit/dovysvětlit, rádi to do dokumentu dopíšeme. Svoje podněty posílej na mail baff@skaut.cz, případně si napiš o oprávnění k úpravám dokumentu.

Pohodové podzimní dny přejí
Michal Bureš - Bumerang, Jitka Mertlíková - Baff, Pavel Žalský - Dingo, Vojtěch Kábrt - Děda a Honza Chmelař.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 2710x

Práce s článkem

2
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu