....

Chyba na stránce: Dobrodružný rok 2019? S letošním skautským přáním k novému roku určitě. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4167?autologin=1"

Dobrodružný rok 2019? S letošním skautským přáním k novému roku určitě.

Dobrodružný rok 2019? S letošním skautským přáním k novému roku určitě.

Skautské PF pro nastávající rok 2019 je v dobrodružném duchu. Nabízí osm výzev. Doufáme, že vás jejich plnění přivede k překonávání sebe sama, k poznávání, radosti, pokoře i porozumění. Splňte výzvu a pošlete ji dál! #skautskavyzva

Jak přání vypadá?

Novoroční PF Junáka - českého skauta pro rok 2019 svou hravostí navazuje na tradici každoročních netradičních nápadů. V obálce, na kterou můžete napsat vzkaz nebo podpis, najdete osm kartiček s výzvami pro následující rok. Na každé kartičce je jiná výzva. Vaším úkolem je následně kartičky rozdat dál a spoustit tak řetězec dobrodružství. 

Kde PF 2019 seženete

Novoročenku si můžete koupit na nově vyladěném skautském obchodě skaut.cz/obchod. Skládá se ze sady osmi kartiček se skautskými výzvami na rok 2019 a obálky, na které je prostor pro dopsání vlastního vzkazu. Karty mají formát 8,6x5,4 cm (jako platební karta nebo vizitka), obálka 9x12 cm. Pokud budete posílat přání poštou, doporučujeme jej vložit do skautské obálky, kam se pohodlně vejde. Péefko stojí 15 Kč. Do prodeje dáváme omezené množství (cca 1500 ks), takže pokud jej chcete na středisku využít, je vhodné s objednávkou dlouho nečekat ;)
 
 

Jak přání nejlépe využít?

Pošlete PF všem partnerům, podporovatelům, přátelům skautingu, spolupracujícím oddílům, dobrovolníkům, příznivcům, významným osobnostem své obce nebo rodinným příslušníkům členů a členek oddílu. Vzhledem k tomu, že má každé PF potenciál násobení radosti, třeba se vám podaří rozšířit ducha skautingu ještě dál, než na začátku naplánujete. A to je dobře :)

Vánoce se pomalu blíží

Pořiďte si spolu s PF také skautské dárečky k Vánocům. Letos jich nabízíme neobvykle mnoho, od milých drobností po prémiové delikatesy.  Vyberte si na: skaut.cz/obchod/vanoce 

Doufáme, že vás i vaše blízké letošní přání potěší. Budeme rádi za ocenění a jako vždy oceníme vaše připomínky a podněty :)

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3646x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu