....

Chyba na stránce: Pojeď na podzimní sraz vodních skautů do Plzně, čeká tě zajímavý nejen vodácký program! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4177-pojed-na-podzimni-sraz-vodnich-skautu-do-plzne-ceka-te-zajimavy-nejen-vodacky-program?autologin=1"

Pojeď na podzimní sraz vodních skautů do Plzně, čeká tě zajímavý nejen vodácký program!

Pojeď na podzimní sraz vodních skautů do Plzně, čeká tě zajímavý nejen vodácký program!

Sraz vodních skautů je víkend nabitý nejen vodáckými vzdělávacími, inspirativními a zážitkovými programy jak pro vodní skauty, tak i pro všechny se zájmem o vodácká témata.

 Základní informace:

 Kdy: 9.–11. 11. 2018

 Kde: Gymnázium, Mikulášském nám. 23, Plzeň

 Cena: 500 Kč (860 Kč pro nečleny Junáka)

 Kontakt: srazyvs@hkvs.cz

 Web: https://srazyvs.skauting.cz/

 Na co se můžete na srazu těšit?

 Podrobný program najdete zde: https://srazyvs.skauting.cz/.

 V pátek se po zahájení budete moci podívat, jaké letos proběhly vodácké akce a kurzy, a dozvíte se, co se chystá na příští rok a kam se můžete přihlásit či kam poslat vaše svěřence. Následovat bude večerní program, zpívání a kino.

 V sobotu ráno se v rychlosti dozvíte novinky z HKVS, a pak už nás čekají dva bloky s programy zaměřenými na psychickou bezpečnost a sexuální výchovu v oddílech, praktické představení nových nebo málo rozšířených odborek - Potápěč/Potápěčka a Mezinárodní skaut / Mezinárodní skautka, strečink po vodáckých aktivitách, jak uspořádat s oddílem plavbu na plachetnici La Grace, vázání uzlů a lodní komise.

 Po obědě se v delším bloku můžete seznámit se zajímavými místy Plzně, s novou odborkou Horolezec/Horolezkyně na lezecké stěně, nebo se zúčastnit semináře na téma skautských hodnot a prvního principu skautingu, nebo workshopu na psychohygienu a prevenci syndromu vyhoření.

 V podvečer se buď můžete seznámit s činností HKVS a s možnostmi, jak se do dění u vodních skautů zapojit na různých úrovních, nebo si jít zahrát hru po městě. Večer následuje ples.

 Nedělní dopoledne bude věnované plavání, záchraně tonoucího a potápění s ABC v bazénu, seznámení se SkautISem, prohlídce pivovaru Plzeňský prazdroj nebo prohlídce divadla.

 Registrace:  Registrace na sraz běží v termínu 22. 10. – 2. 11. 2018. Informace včetně návodu na přihlašování najdeš zde: https://srazyvs.skauting.cz/.

 Těšíme se na vás!

 Za tým podzimního srazu VS

Jana Karaová - Kulda

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 431x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu