....

Chyba na stránce: Jak a kdy se registrovat na Intercamp 2019 a další důležité novinky - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4178-jak-a-kdy-se-registrovat-na-intercamp-a-dalsi-dulezite-novinky?autologin=1"

Jak a kdy se registrovat na Intercamp 2019 a další důležité novinky

Jak a kdy se registrovat na Intercamp 2019 a další důležité novinky

Registrace na Intercamp 2019, která propukne už 1.11.2018, se kvapem blíží. Všem zájemcům o jedinečný jarní skautský zážitek v srdci nizozemské přírody proto důrazně doporučujeme pečlivě pročíst následující informace i novinky!

Registrace skupin kontingentu Junáka – českého skauta na Intercamp 2019 bude letos probíhat pomocí tohoto formuláře.

  • Formulář bude zpřístupněn 1. 11. 2018 v 0:00. Pořadí v něm rozhodne o tom, jestli se vaše skupina vešla do kontingentu, nebo bude zařazena mezi náhradníky.
  • Na webu www.intercamp.info se proto bez vyzvání zatím neregistrujte!
  • Po registraci nezapomeňte do 24 hodin odeslat seznam členů vaší skupiny na email intercamp@skaut.cz.
  • Následně obdržíte email s informací, jestli jste se vešli do kontingentu a budete vyzvání k řádné registraci do systému na webu Intercampu.
  • Poté dostanete platební pokyn a budete součástí kontingentu.
  • IST – členové servis týmu se registrují jednotlivě přímo na www.intercamp.info, a to od 1. 11. 2018 ranních hodin.

Pro oddíly odpadá možnost přespat na tábořišti už ze čtvrtku na pátek!
Na tábořiště je dovoleno přijet nejdříve v pátek v 9:00 z důvodu nájmu pozemků. Uvědomujeme si, že to může být potencionální problém pro oddíly, co plánuji cestovat, Holanďani nám však přislíbili řešení: Během měsíce obdržíme bohatý seznam základen v Nizozemsku, z nichž budou nabídnuty vždy alespoň 3 typy pro Amsterdam, Utrecht, De Steeg a jejich okolí. Oddíly si v nich budou moci rezervovat nocleh, který vyjde zhruba na 5 - 7 € za osobu na noc, při plném autobuse i levněji. Věříme, že tato varianta přinese novou možnost spát přímo v místě cestování a poznat nizozemské základny.

Intercamp 2019 bude největší historii.
Tábořiště nedaleko městečka De Steeg a zámku Middachten přivítá až 4500 účastníků minimálně z 10 zemí. I kapacita českého kontingentu byla navýšena!

Program je už nyní velmi dobře připravený a věříme, že bude ještě kvalitnější než v minulém roce. Detaily programu se dozvíte v dalším informačním balíčku, sledujte také novou webovou sekci: www.intercamp.info/ucpoming.

Tábořiště je veliké, prostředí a okolí nádherné.
Veškerý terén je rovný a všude je neskutečné množství zeleně. Malé městečko s historickými domy, dva zámky, kanály a řeky s loděmi, všude usměvaví místní na kole a k tomu národní park Veluwezoom s vřesovišti, která snad budou v červnu krásně fialová. Vody bude dostatek a všechna pitná, odpadní voda půjde na několika místech do kanálů. Dopravní dostupnost výborná, dálnice nedaleko, ale vůbec není slyšet ani vidět.

Pavel Král – Šupik: vedoucí kontingentu Junáka – českého skauta na Intercamp 2019

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3032x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu