....

Chyba na stránce: Kurz Plavčík - záchranář III - naučíme vás víc než jen plavat - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4202-kurz-plavcik-zachranar-iii-naucime-vas-vic-nez-jen-plavat?autologin=1"

Kurz Plavčík - záchranář III - naučíme vás víc než jen plavat

Kurz Plavčík - záchranář III - naučíme vás víc než jen plavat

Zachránit i lehčího tonoucího není jednoduché. Nevěřte, že vás na to ZZA dokáže dostatečně připravit. Pro zvládnutí této dovednosti je třeba intenzivního tréninku. Proto vám HKVS nabízí účastnit se pětiměsíčního intenzivního kurzu s akreditací MŠMT. Myslíš si, že jsi připraven na tonutí někoho z vašeho oddílu a takový kurz nepotřebuješ? Ohlaš se nám také a můžeš si zdarma v bazénu vyzkoušet několik modelových situací.

Kurz pořádá Vodní záchranná služba ČČK – MS Praha 6, která v této oblasti realizuje jedny z nejkvalitnějších (a také nejnáročnějších) kurzů. Těžiště přípravy bude na bazénu, ale zahrnuje i víkendový seminář zaměřený na první pomoc. Předpokládá se, že každý účastník bude mít vlastní ABC (ploutve, potápěčskou masku a šnorchl).

Co kurz nabízí:

  • zlepšení plavecké techniky a zvýšení kondice
  • zvládnutí záchrany tonoucího
  • první pomoc se zaměřením na praktické dovednosti
  • základy potápění s ABC
  • akreditovanou kvalifikaci Plavčík – záchranář III (možnost uplatnění jako profesionální plavčík)
  • možnost dalšího rozšiřování kvalifikace (ZZA, záchranář na divoké vodě, potápěč záchranář, hladinová služba…)

Kdy a kde: Kurz probíhá v měsících leden až červen 2019 každé úterý od 19:30 v prostorách České zemědělské univerzity v Praze 6, SPORTCENTRUM SUCHDOL – BAZÉN.

Přijímací zkoušky: v úterý 4. a nebo 11. prosince 2018 od 20:00 v prostorách bazénu ČZU (ze stanice metra Dejvická autobusem č. 107 nebo 147 na zastávku Kamýcká). Součástí zkoušek je pohovor a plavecký test. Požadavkem je zvládnutí minimálně jednoho plaveckého způsobu a základy druhého plaveckého způsobu (prsa – kraul).

Cena: 5 000,– Kč, pro členy Junáka Hlavní kapitanát vodních skautů nabízí slevu cca 1000 Kč, výše slevy je závislá na účasti na kurzu.

Přihlášky a dotazy: Hvězdář, hospodar()hkvs­.cz

Další informace: www.vzs-praha.cz

Za HKVS Jana Karaová - Kulda

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 758x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu