....

Chyba na stránce: Potřebujete postrčit? Rozhoupejte se a předplaťte si Respekt - se skautskou slevou až 40% a knihou zdarma - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4220-respekt?autologin=1"

Potřebujete postrčit? Rozhoupejte se a předplaťte si Respekt - se skautskou slevou až 40% a knihou zdarma

Potřebujete postrčit? Rozhoupejte se a předplaťte si Respekt - se skautskou slevou až 40% a knihou zdarma

Podpořte kvalitní žurnalistiku a zajistěte si přísun dobrého čtiva na celý následující rok. Pro nové a navýšené předplatné je tu pro skauty sleva 30-40 % a nechybí ani kniha zdarma - od Ladislava Zibury nebo Larse Keplera!

Roční předplatné časopisu Respekt nyní můžete objednat s 30% (pro studenty dokonce 40%!) slevou oproti kolik by vás stál, kdybyste si ho chodili kupovat do trafiky. A k tomu ten komfort najít čtení každé pondělní ráno ve schránce... Varianta "Print" za 1350/1575 Kč ročně nabízí předplatné tištěného časopisu a všechny texty časopisu odemčené na Respekt.cz. Varianta Premium stojí o stovku víc a kromě výše uvedeného budete mít vždy kompletní obsah čísla i v aplikaci v mobilu či tabletu. Bojíte se, že nebudete stíhat časopis každý týden číst? Při běhání, řízení nebo domácích pracech užijete audioverze textů, které získáte při obou variantách předplatného.

Podmínky akce:

  • Platí pro členy Junáka - českého skauta.
  • K objednávce je nutné mít propojený účet ve skautISu a být odběratelem jakéhokoliv skautského časopisu.
  • Nabídka platí pouze pro nové nebo navýšené předplatné (z varianty Digital na Print nebo z Printu na Premium, případně z jednoho předplatného na více časopisů. Nabídku nelze použít na prodloužení stávajícího předplatného (pokud jste ale měli předplatné v minulosti a nyní ho nemáte, využít ji opět můžete).
Typ předplatného Cena pro studenty / kniha zdarma Cena pro nestudenty / kniha zdarma
Předplatné Respekt Print + kniha Ladislav Zibura: Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii 1350 Kč/rok
(40 %)
1575 Kč/rok
(30 %)
Předplatné Respekt Premium (i s elektronickým předplatným pro tablety/telefony) + kniha Lars Kepler: Stalker
 
1450 Kč/rok
1675 Kč/rok

Nabídka platí do 31. 01. 2018. V případě vyčerpání zásob některého knižního dárku může být tento nahrazen jiným titulem.

Objednejte si zvýhodněné roční předplatné týdeníku Respekt pro skauty.

V jednoduchém formuláři si vyberete svou volbu a skautIS vám dokonce nápomocně předvyplní vaše údaje, které je jen třeba zkontrolovat. Po jejich odeslání vás kontaktuje nakladatelství Economia, které vám zašle fakturu za objednávku. Pokud byste zaznamenali problémy s vyřízením objednávky, napište nám na tdc@skaut.cz.

Respekt

Respekt je nezávislý týdeník komentující aktuální dění v domácí i zahraniční politice a ekonomice a společnosti. Ohlíží se za historií a upozorňuje na trendy a novinky z oblasti vědy a výzkumu. Vychází od roku 1989 a profiluje se jako liberální médium, které věří ve svobodu lidského ducha a nutnost pochybovat při jejím každodenním naplňování.

Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Ladislav Zibura

Třetí kniha oblíbeného cestovatele Ladislava Zibury, tentokrát z cesty po Kavkazu. Ten se vydává do těch nejzapadlejších vesnic, aby mohl poslouchat příběhy místních a načerpat něco z jejich moudrosti.

Své zážitky z kavkazského putování Zibura líčí s tradičním humorem a sebeironií, pro které ho čtenáři nenávidí a milují.

Stalker

Lars Kepler

Pátý díl série o komisaři Joonu Linnovi. Policii někdo pošle krátké video, natočené přes okno, na kterém si neznámá žena obléká punčocháče. Následujícího dne je žena nalezena mrtvá. Brutalita vrahova útoku dovede vyšetřovatele k pastorovi Rockymu Kyrklundovi, který byl před devíti lety odsouzen za násilnou vraždu k nařízené psychiatrické péči. Sám si ovšem z události nic nepamatuje — při autonehod utrpěl vážné poškození mozku, projevující se silnými výpadky paměti.

za TDC
Míša Čakrtová - Střízla

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1295x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu