....

Chyba na stránce: Aplikace Záchranka vybrala vítěze skautské táborové soutěže. Nový kamerový dron si užije 3. oddíl z Ratíškovic. A co dál? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4222-aplikace-zachranka-vybrala-viteze-skautske-taborove-souteze-novy-kamerovy-dron-si-uzije-3-oddil-z-ratiskovic-a-co-dal?autologin=1"

Aplikace Záchranka vybrala vítěze skautské táborové soutěže. Nový kamerový dron si užije 3. oddíl z Ratíškovic. A co dál?

Aplikace Záchranka vybrala vítěze skautské táborové soutěže. Nový kamerový dron si užije 3. oddíl z Ratíškovic. A co dál?

Na jaře uzavřel Junák – český skaut dohodu o spolupráci s aplikací Záchranka, jejímž ústředním tématem bylo poskytnutí první pomoci. Za několik měsíců společné práce se nám podařilo oslovit nejen velké množství skautek a skautů, ale také širokou veřejnost - ať už prostřednictvím sociálních sítí, médií nebo samotnou činností skautů a skautek.

V létě pak proběhla soutěž pro všechny, kdo na táborech zahrnuli do nácviku první pomoci i aplikaci Záchranka. Sešla se spousta fotek, ze kterých bylo více než patrné, že jste na táborech první pomoci věnovali velkou pozornost. Kolena na fotkách byla řádně odřená, dokonce jsme viděli i “uřezaný” prst. Soutěž o kamerový dron DJI – Spark Alpine White ale nakonec vyhrál 3. oddíl z Ratíškovic, který si s aplikací Záchranka zvládl poradit i bez mobilu. Dron tak poletí na jižní Moravu.

A další plány? I nadále můžete využívat výukovou verzi aplikace Záchranka nebo se zúčastnit tzv. Výzvy aplikace Záchranka a představit aplikaci v hodině spolužákům a spolužačkám. Výzva poběží až do konce roku 2018. Zapojte se do ní i vy, nebo o ní řekněte všem ve vašem oddílu. Kromě toho, že se díky vám dozví více lidí o rychlém a efektivním způsobu přivolání záchranky, můžete vyhrát iPhone SE.

Pokud vás napadla jiná aktivita, kterou byste chtěli spolupráci s aplikací Záchranka obohatit, neváhejte se ozvat na kmajickova@zachrankaapp.cz. Všem nápadům jsme otevřeni!

Klára Majíčková | kmajickova@zachrankaapp.cz
Aplikace Záchranka

Petr Vaněk - Permi | petr.vanek@skaut.cz
z
pravodaj pro komunikaci a projekty služby společnosti

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 771x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu