....

Chyba na stránce: Připomínkuj metodické materiály k zakládání nových oddílů! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4233-jakou-podobu-budou-mit-metodicke-materialy-k-zakladani-novych-oddilu?autologin=1"

Připomínkuj metodické materiály k zakládání nových oddílů!

Připomínkuj metodické materiály k zakládání nových oddílů!

Je důležité aktivně podpořit nové oddíly a usnadnit jim jejich začátky. Proto bychom rádi vytvořili metodický materiál, který bude mít tu nejlepší formu k použití a bude obsahovat vše podstatné.  

Dosud se žádná metodika nezabývala tím, jak založit nový oddíl, jak postupovat při jeho rozjezdu, jaké mohou nastat problémy a jak jim můžeme předejít, osobní zkušenosti vedoucích či proč je vlastně dobré nové oddíly zakládat. V rámci strategického tématu Zakládání nových oddílů jsme si dali za cíl vytvoření metodiky, která by měla vše toto splňovat.

Na podzim jsme začali s řešením obsahu metodických materiálů a vytvořili jsme hrubý návrh. V řešení je podoba metodických materiálů. Může to být tištěný materiál, PDF brožura, články na křižovatce nebo video. To vše se musí rozhodnout.

Rádi bychom uspořádali setkání, na kterém bychom chtěli se zájemci obsah a podobu příručky více probrat. Setkání by se mělo uskutečnit v Praze. O jeho termínu můžete rozhodnout ZDE.

Pokud se nemůžete setkání zúčastnit a rádi byste nám k metodickým materiálům něco sdělili, můžete napsat na adresu sarka.pavlaskova@skaut.cz nebo můžete komentovat návrh obsahu v tomto dokumentu.

Těšíme se na spolupráci!

Šárka Pavlásková
koordinátorka projektu Zakládání nových oddílů

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1795x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu