....

Chyba na stránce: Přijď si poslechnout Jiřinu Šiklovou, Jindřicha Šídla nebo Jiřího Drahoše na Skautský seminář ELŠ - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4246-prijd-si-poslechnout-jirinu-siklovou-jindricha-sidla-nebo-jiriho-drahose-na-skautsky-seminar-els?autologin=1"

Přijď si poslechnout Jiřinu Šiklovou, Jindřicha Šídla nebo Jiřího Drahoše na Skautský seminář ELŠ

Přijď si poslechnout Jiřinu Šiklovou, Jindřicha Šídla nebo Jiřího Drahoše na Skautský seminář ELŠ

Ústředním tématem semináře bude „30 let svobody“. Socioložka Jiřina Šiklová promluví o cestě naší společnosti od sametové revoluce až k současnému stavu polarizace a Jindřich Šídlo okomentuje rizika spojená s čím dál rozšířenějším zpochybňováním nezávislosti médií a s útoky na novináře. Senátor Jiří Drahoš se ohlédne za tím, co jej přimělo opustit chemickou laboratoř a přivedlo ho až ke kandidatuře na post nejvyššího ústavního činitele České republiky.

Dalšími hosty budou třeba televizní moderátor Jakub Železný, který bude vzpomínat na své zatčení na demonstraci během tzv. Palachova týdne v lednu 1989, nebo Tomáš Řehák – Špalek, ředitel Městské knihovny v Praze a dlouholetý činovník Junáka. Připrav se na oslavy třiceti let od sametové revoluce hned v lednu na semináři ELŠ. Zažij neopakovatelnou atmosféru setkání skautů a skautek z celé republiky a diskutuj s předními odborníky a významnými osobnostmi!

XXIX. Skautský seminář Ekumenické lesní školy

  • Kdy: 4.–6. ledna 2019
  • Kde: pražské Salesiánské divadlo v Kobylisích a Skautský institut na Staroměstském náměstí
  • Více informací a registrace: els.skauting.cz/seminar

V případě zájmu ti zajistíme přespání na celý víkend a navíc i něco teplého k zakousnutí. Těšit se můžeš také na doprovodný program, skautské prodejce, kavárnu a mnoho dalšího. 29. ročník semináře ELŠ by sis zkrátka neměl nechat ujít! Program a více informací najdeš na webu Ekumenické lesní školy. Když se v jednoduchém formuláři registruješ jako účastník, neuniknou ti žádné novinky a své místo na semináři budeš mít jisté.

Těšíme se na tebe!

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1305x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu