....

Chyba na stránce: Rozvaž a přežij! Paracord, aneb záchranný postup při výběru vánočního dárku. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4252-rozvaz-a-prezij-paracord-naramky?autologin=1"

Rozvaž a přežij! Paracord, aneb záchranný postup při výběru vánočního dárku.

Rozvaž a přežij! Paracord, aneb záchranný postup při výběru vánočního dárku.

Pokud se sháníte po originálním skautském dárku, určitě vás potěší tahle novinka na skautském obchodě. Náramek Paracord není třeba moc představovat, je to dobře známá věc mezi všemi dobrodruhy. Ale mít konečně opravdu kvalitní survival náramek za rozumnou cenu, vyrobený z výborného materiálu, profesionálně řemeslně zpracovaný a ještě navíc ve skautském brandu? To už je vyšší laťka ;)

ROZVAŽ A PŘEŽIJ!

Paracord náramky se staly neuvěřitelným trendem. Nejenom, že jsou stylové, ale hlavně praktické. Tento náramek je upletený z více než tří metrů kvalitního paracordu s nosností 250 kg. Hlavní výhodou je možnost náramek v nouzové situaci rozmotat a využít, což je také důvod, proč je určen pro všechny vyznavače outdoorových aktivit, turistiky a v neposlední řadě skautingu.

Kde ho seženete?

Skautský Paracord náramek ve třech barvách - modrý, hnědý a zelený - a mnoha velikostech (od XS po XL) seženete na skautském obchodě obchod.cz/skaut za 299Kč.

Vyrobeno v ČR pro skauty ve spolupráci z PARACORD s.r.o.

Už jste Paracord použili?

V poslední době si tyhle náramky získaly oblibu téměř pro kažodenní využívání. Dokážou zajistit houpací sítě, stany, batohy, poslouží místo tkaniček, dají se rozplétat a využívat jako lano a v neposlední řadě jsou také zajímavým funkčním šperkem. Pochlubte se - jak jste náramek Paracord zajímavě využili vy?

Vánoce se kvapem blíží

Máme pro vás spoustu skautských produktů za výprodejové ceny! Připravte se a pestrý mix všeho druhu, metodiky, beletrie, hry ke stezkám a další, který najdete na skaut.cz/obchod/velky-vanocni-vyprodej. Využijte toho a pořiďte do oddílu levně sympatickou vánoční nadílku. Pořiďte si také skautské PF a nahlédněte pro dárečky k Vánocům na skautském obchodě i mezi další kategorie. Vybírat máte z čeho, od milých drobností až po prémiové delikatesy. Vyberte si na: skaut.cz/obchod/vanoce.

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1398x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu