....

Chyba na stránce: Sháníte nové foglarovky? Hoši od Bobří řeky a Chata v Jezerní kotlině na vás čeká. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4254-muzete-objednavat-dotistene-publikace-novacek-jsou-opet-skladem-2?autologin=1"

Sháníte nové foglarovky? Hoši od Bobří řeky a Chata v Jezerní kotlině na vás čeká.

Sháníte nové foglarovky? Hoši od Bobří řeky a Chata v Jezerní kotlině na vás čeká.

V letošním roce začalo nakladatelství Albatros se Skautskou nadací Jaroslava Foglara s postupným vydáváním celé série knih Jaroslava Foglara. Prvním titulem jsou legendární Hoši od Bobří řeky, druhou Chata v Jezerní kotlině. S potěšením oznamujeme, že obě knížky jsme dnes přidali do nabídky skautského obchodu :)

Že už knížky máte ve starším vydání doma? Jenže třeba například Chata v Jezerní kotlině, která obsahuje více než 60 ilustrací Pavla Čecha je prostě tak hezká, že si ji určitě zasloužíte mít v novém vydání. Protože je krásná a víc zaujme. Místo útlé knížky vás totiž čeká bohatý 240 stránkový obrazový román!

Tudy pro knížky na skautský obchod.

foglarovky

Hoši od Bobří řeky

Příběh o skautských výpravách, plnění bobříků, i o ryzím přátelství. Vedoucí Rikitan dá dohromady partu dvanácti chlapců a utvoří oddané bratrstvo. Každý z nich je jiný, ale všichni se navzájem skvěle doplňují. Rikitan pro chlapce vymýšlí zábavné hry, aby je vedl k čestnosti, fyzické síle i moudrosti. Společně si zamilovávají přírodu a podle zálesáka Roye loví bobříky. Stávají se tak věrnými kamarády, kteří spolu zažívají nezapomenutelná dobrodružství. Na skautském obchodě za 314Kč.

Chata v Jezerní kotlině

Další z románů Jaroslava Foglara, právě vychází ve výpravném vydání, které je blízké současným dětem. Ilustrace jsou nádherné a magické, tentokrát od Pavla Čecha, brněnského indiána, malíře a spisovatele.
Život Pavla Zemana, který je hlavní postavou příběhu o velkém chlapeckém přátelství, se po smrti otce od základu změnil. Velkou oporou je mu kamarád Ludva Grygar, se kterým Pavel podniká dobrodružné výpravy do téměř nepřístupné kotliny s jezírkem, kde si sami postaví srub. Vedle velkého přátelství ale prožívají i velká zklamání. Ludva se totiž nechá zlákat špatnými kamarády, začne kouřit a těžce onemocní. Vyhraje nakonec svůj vnitřní boj? Na skautském obchodě za 349Kč.
 

Jaké vyjdou další foglarovky

V tomto rozhovoru prozrazuje Roman Šantora - Bobo, že u Foglara jde prostě o srdcovou záležitost. Dočtete se v něm o edičních plánech na další foglarovky. Můžeme se těšit na Záhadu Hlavolamu nebo Stínadla se bouří?
 

Další nabídka publikací

A nezapoměli jste na něco z další nabídky knížek? V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete širokou nabídku publikací, včetně skautské beletrieskautské metodiky a veškerého skautského vybavení. Nepřehlédněte také naši nabídku skautských vánočních dárků.
 
Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1164x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu