....

Chyba na stránce: Jak motivovat? Hledej odpověď společně s Tomášem Řehákem – Špalkem na lednovém semináři ELŠ. A koho tam ještě potkáš? - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4295-jak-motivovat-hledej-odpoved-spolecne-s-tomasem-rehakem-spalkem-na-lednovem-seminari-els?autologin=1"

Jak motivovat? Hledej odpověď společně s Tomášem Řehákem – Špalkem na lednovém semináři ELŠ. A koho tam ještě potkáš?

Jak motivovat? Hledej odpověď společně s Tomášem Řehákem – Špalkem na lednovém semináři ELŠ. A koho tam ještě potkáš?

Tomáš Řehák učí vedení lidí a personalistiku na vysoké škole, na různých profesních a samozřejmě také na skautských kurzech. Nejčastější otázka, kterou mu studenti a účastníci kurzů kladou, zní: „Jak mám lidi motivovat?“ Zkusme společně se Špalkem najít odpověď, která podle něj bude pro leckoho velkým překvapením. A co dalšího tě na semináři čeká?

Ústředním tématem bude 30 let svobody, které v roce 2019 oslavíme. Pozvání přijali i další zajímaví hosté, například socioložka Jiřina Šiklová, novinář Jindřich Šídlo, senátor Jiří Drahoš, televizní moderátor Jakub Železný nebo ředitel Institutu plánování a rozvoje hl. m. Prahy Ondřej Boháč. Těšit se můžeš i na doprovodný program, skautské prodejce, kavárnu a mnoho dalšího.

XXIX. Skautský seminář Ekumenické lesní školy

  • Kdy: víkend 4.–6. ledna 2019
  • Kde: pražské Salesiánské divadlo v Kobylisích a Skautský institut na Staroměstském náměstí
  • Více informací a registrace: els.skauting.cz/seminar

Registruj se ještě dnes! Také si můžeš prohlédnout fotky z minulého ročníku: Galerie XXVIII. Skautského semináře ELŠ 2018

Program semináře ELŠ 2019

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 753x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu