....

Chyba na stránce: Čekatelky jsou plné, na dalších kurzech Stříbrné řeky místa rychle ubývají - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4363-cekatelky-jsou-plne-na-dalsich-kurzech-stribrne-reky-mista-rychle-ubyvaji?autologin=1"

Čekatelky jsou plné, na dalších kurzech Stříbrné řeky místa rychle ubývají

Čekatelky jsou plné, na dalších kurzech Stříbrné řeky místa rychle ubývají

Chystáš se přebírat oddíl a potřebuješ kvalitní vůdcovský kurz? Zvažuješ dráhu skautského vzdělavatele a hledáš instruktorky? Oba tyto kurzy nabízí lesní škola Stříbrná řeka, která stále přijímá přihlášky na rok 2019. Neváhej a přihlas se co nejdřív!

Trojlístek lesních kurzů Stříbrné řeky se postupně plní letošními zájemci. Pokud chceš být u toho jako budoucí skautský vzdělavatel, můžeš si stále poslat přihlášku na Instruktorskou lesní školu Stříbrná řeka 2019. Termín pro zaslání přihlášek jsme prodloužili do konce ledna, zájemce pak vyrozumíme o přijetí. Každý rok bereme pouze omezený počet zájemců, účastníci naší ILŠ se totiž stávají na jeden ročník součástí týmu – od jarní plánovací porady instruktorů až po podzimní zkoušky vůdcovského kurzu.

Vedle „instruktorek“ připravujeme i další dva kurzy, a to vůdcovský a čekatelský. Na vůdcovky můžeš posílat přihlášky do 28. února, příjem přihlášek na čekatelky byl z kapacitních důvodů k dnešnímu dni ukončen.

Chceš nakouknout pod pokličku? Podívej se na video!

Více informací najdeš na webu www.stribrnareka.cz.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 708x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu