....

Chyba na stránce: Den Zamyšlení za měsíc oslaví 110 let! Stáhni si balíček aktivit už teď a objednej nášivky přímo z Junu! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4364-den-zamysleni-za-mesic-oslavi-110-let-stahni-si-balicek-aktivit-uz-ted-a-objednej-nasivky-primo-z-junu?autologin=1"

Den Zamyšlení za měsíc oslaví 110 let! Stáhni si balíček aktivit už teď a objednej nášivky přímo z Junu!

Den Zamyšlení za měsíc oslaví 110 let! Stáhni si balíček aktivit už teď a objednej nášivky přímo z Junu!

Den zamyšlení probíhá každý rok přesně 22. 2., v den narozenin obou zakladatelů světového skautingu, Lorda Roberta Baden-Powella a Lady Olave Baden-Powellové. Letošní 110 výročí navíc vzpomíná na rok 1909, kdy za zakladatelem tehdy chlapeckého hnutí přišla skupina dívek s žádostí "vytvořit také něco pro ně". Balíček aktivit proto letos vyzývá jak dívky, tak chlapce k dobrodružné cestě časem a to nejen do minulosti!

Příhodou ze skautského setkání v Londýně v roce 1909 započala cesta dívčího skautingu, která dnes prochází 150 zeměmi světa, a po které kráčí více než 10 milionů dívek a žen. Ani dívčí skauting by se však neobešel bez obrovského úsilí vedoucích, rádkyň a dobrovolnic. Tématem letošního výročního Dne zamyšlení je proto "Vedení" a jeho motem se stává heslo "Čas vést!" neboli #TimeToLead jako poděkování všem, které nacházejí čas a sílu vychovávat děti a mládež v hodnotách skautingu.

Aktuální balíček aktivit ke Dni zamyšlení je vlastně karetní hrou, a skvěle se proto hodí do programu na oddílovce v klubovně. Děti čekají výzvy v kategoriích minulost, přítomnost a budoucnost a vedoucí si otestují nové způsoby a vyzkouší svoje schopnosti. 

Na závěr jedna příjemná novinka: od letoška lze nášivky ke Dni zamyšlení objednat přímo z Junu, jen za 35 korun! Kdo dřív přijde, na toho se dostane. ;)

K získání nášivky stačí splnit 3 jednoduché kroky:

  1. Připravte se cestovat časem a vyrobte si stroje času.
  2. zahrajte si karetní hru balíčku aktivit a splňte alespoň jednu výzvu "Ztraceni v čase".
  3. Je Čas vést! Shromážděte zkušenosti, schopnosti a vymyslete z nich postavu ideální/ho vedoucí/ho.

Markéta Byrtusová - koordinátorka mezinárodní spolupráce

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1638x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu