....

Chyba na stránce: RO roverům a rangers! Roverský odbor nabízí svou pomoc. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4395-ro-roverum-a-rangers-roversky-odbor-nabizi-svou-pomoc?autologin=1"

RO roverům a rangers! Roverský odbor nabízí svou pomoc.

RO roverům a rangers! Roverský odbor nabízí svou pomoc.

Roverský odbor přichází s nabídkou pomoci v oblasti roveringu. Využij našich sil! Nabízíme možnost konzultovat vaše problémy týkající se roveringu pomocí online komunikace. Zároveň je možné domluvit si také osobní setkání se členy odboru.

Rok 2019 je před námi a s ním se před každým z nás otevírají nové výzvy a možnosti. S jednou takovou teď přichází i Roverský odbor. Rádi bychom se s novým rokem ještě více otevřeli široké roverské veřejnosti a nabídli svou pomoc.

Zjistíš, jak na roverský program

Dostaneš inspiraci, jak rozjet roverskou činnost ve tvém středisku. Pokusíme se ti poradit, jak můžeš dát více příležitostí roverskému programu mezi vedoucími tvého oddílu, nebo jak uspořádat větší, či menší roverskou akci.

Tohle je příležitost přímo pro tebe

Napiš nám svůj dotaz na ro@skaut.cz a my se ti pokusíme předat zkušenosti, které s daným problémem máme a poradit konkrétní možná řešení. I my si podobnými problémy prošli a rádi ti nasdílíme naše zkušenosti. V případě zájmu je možné si také domluvit osobní setkání se členy odboru. Pak můžeme daný problém probrat více do hloubky; nebo si jen popovídat o roveringu.

Měj na paměti, že žádný dotaz není zbytečný

Možná se ti tvůj dotaz může zdát zprvu malicherný, hlavou ti běží, že je zbytečné se ptát. To je ale přesně ten moment, kdy nás můžeš kontaktovat! Protože každý nový pohled ti může přinést něco nového. Neváhej se tedy na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem. Stačí jej napsat na ro@skaut.cz.

Kdo se skrývá za pojmem Roverský odbor?

Jsme parta lidí zajímající se o rovering na celostátní úrovni. Všichni z nás mají své zkušenosti s roveringem na lokální úrovni. Někteří přímo z vedení roverských kmenů, někteří z práce s R&R uvnitř oddílů a někteří třeba zase z roverských akcí. Právě tyhle různorodé zkušenosti bychom vám rádi dali k dispozici a poskytli vám náš pohled na danou problematiku. Našim hlavním cílem je podpora roveringu v jednotlivých kmenech a střediscích, proto neváhej využít tuhle příležitost a obrať se na nás!

Michal Holobrádek - Majkl
Roverský odbor
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 884x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

3 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu