....

Chyba na stránce: Jaro ve vzduchu? Provětrejte skautské peněženky v nových barvách! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4423-skautske-penezenky?autologin=1"

Jaro ve vzduchu? Provětrejte skautské peněženky v nových barvách!

Jaro ve vzduchu? Provětrejte skautské peněženky v nových barvách!

Rodina skautských peněženek z rukou české dílny Brašnářství Roman Tlustý se rozrostla o další barvy. Tuto limitovanou edici skautských peněženek najdete na našem skautském eshopu.

Peněženky "Klasik" jsou klasika

Peněženky jsou vyrobené v dílně Brašnářství Roman Tlustý v Praze-Vršovicích. Každá jedna peněženka je ručně opracována a šita na meziválečných strojích československé výroby. Do kvalitní hovězí kůže vyčiněné v malé rodinné koželužně v Jablůnce na Valašsku je vyražen skautský znak. Raznici připravili knihaři Rak&Rak z Dittrichovy ulice. Reprezentativní provedení přímo vybízí k tomu, abyste peněženkou někoho obdarovali. Nebo abyste využili peněženku jako poděkování za skautskou činnost!

Nové barvy: petrolejová, vínová a čokoládová

Nové barvy peněženek jsou: tmavě modrá (petrolejová), tmavě červená (vínová) a tmavě hnědá (hořká čokoláda). Ručně vyráběné kožené peněženky se šitím tón v tónu vytváří dojem nestárnoucí klasiky. Kůže je precizně zpracována, aby peněženka působila elegantním dojmem. Rozměry peněženek - 24x10 cm (rozevřená), 12x10cm zavřená. Mají kapsy na 3 kreditní karty, kapsu na bankovky a kapsu na malý technický průkaz pod kapsami na karty. Peněženky jsou robustní a velmi pevné. Tyto peněženky "Klasik" obdržíte v dárkové krabičce a v látkovém pytlíčku.

520

Peneženky koupíte na skaut.cz/obchod.

Předzásobte se odměnami na skautské akce a pro jiné příležitosti

Taky řešíte táborové odměny na poslední chvilku? Co takhle jít na to letos mazaně a nakoupit si veškeré odměny na akce, plesy, tábory, besídky nebo jako poděkování s předstihem? Do zásoby, ať máte klid ;) Vybírat je z čeho! Například prémiové skautské předměty, propagační předměty, knihy, oblečení, náhrdelníky a náušnice se skautským motivemknižní záložky, a další!

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
 
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 902x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu