....

Chyba na stránce: Zapojení Junáka do výzvy MŠMT Zvyšování kvality neformálního vzdělávání - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4474-zapojeni-junaka-do-vyzvy-msmt-zvysovani-kvality-neformalniho-vzdelavani?autologin=1"

Zapojení Junáka do výzvy MŠMT Zvyšování kvality neformálního vzdělávání

Zapojení Junáka do výzvy MŠMT Zvyšování kvality neformálního vzdělávání

MŠMT 28. 2. 2019 vyhlásilo výzvu Zvyšování kvality neformálního vzdělávání, která otevírá možnost čerpání finančních prostředků formou tzv. “šablon” pro nestátní organizace pracující s mládeží. Výzva je postavená na základě zkušenosti ze školního prostředí, kde vzdělávání pedagogů prostřednictvím šablon probíhá již několik let.

Kancelář ústředí pro tuto výzvu připravuje celostátní projekt zaměřený na školení činovníků pracujících v oddílech. Rádi bychom pomohli oddílům s tématy jako je práce s družinovým systémem, činnost oddílové rady a využití výchovných nástrojů.

Školení bude dostupné i v regionech, pro přípravu projektu není třeba zapojení dalších jednotek. Pokud by některá střediska měla speciální potřeby, které by tato výzva také pokrývala, mohou se zapojit do projektů některé místní akční skupiny (MAS) či regionální rady. Doporučujeme takový krok zvážit s ohledem na administrativní náročnost spojenou s projektem.

Případné dotazy zodpoví:

Jaroslav Petřík - Australan,
projektový manažer KÚJ,
australan@skaut.cz, 605 551 815.
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 782x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu