....

Chyba na stránce: Už sleduješ skautskou personalistiku na facebooku? Pokud ne, je čas začít! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4490-uz-sledujes-skautskou-personalistiku-na-facebooku-pokud-ne-je-cas-se-pridat?autologin=1"

Už sleduješ skautskou personalistiku na facebooku? Pokud ne, je čas začít!

Už sleduješ skautskou personalistiku na facebooku? Pokud ne, je čas začít!

Pojď se přidat na FB stránku Skautská personalistika a jobs! Proč? Protože skautská personalistika je velmi široké téma a my se pro vás na Facebooku snažíme informace k ní vybírat tak, aby pasovaly do daného období skautského roku a nic vám neuniklo.

Kromě refreshování zajímavých témat nejen pro vedoucí jednotek vám budeme přinášet i příklady dobré praxe, např. k poděkování, dobrovolnickým dohodám nebo jak hledat lidi. Zprostředkujeme vám pozvánky na různé celostátní i regionální akce, nasdílíme inspirace ze zahraničí, doporučíme zajímavosti na TEDu či videa o řízení lidí a mnoho dalšího. Zároveň vás také budeme informovat o tom, koho právě hledá ústředí.

Ještě pořád váháš, zda budeš stránku sledovat? Co tahle když ti sdělíme, že i ty může obsah stránky ovlivňovat svými nápady, které by neměly chybět? Budeme rádi za sdílení tvé dobré praxe týkající se práce s lidmi - s rádci, týmem oddílové/střediskové rady, bývalými členy, rodiči a dalšími sympatizanty kolem tvé jednotky :)

Klikni na stránku a pak už se jen jedním dalším zmáčknutím myši (tapnutím na touchpad) přidej ke sledování stránky o personalistice. Těšíme se na tebe!

 

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 585x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

2 Názory
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu