....

Chyba na stránce: Nemáš plány na léto? Pojeď s námi na Jamboree do USA! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4491-nemas-plany-na-leto-pojed-s-nami-na-jamboree-do-usa?autologin=1"

Nemáš plány na léto? Pojeď s námi na Jamboree do USA!

Nemáš plány na léto? Pojeď s námi na Jamboree do USA!

Je to naprosto unikátní nabídka: přestože oficiální registrace byly uzavřeny před rokem a půl, právě teď nabízíme pár volných míst v kontingentu na Jamboree v USA. Přidej se jako člen IST (International Service Team) k největšímu českému kontingentu na světové skautské jamboree a zažij léto v USA!

O co jde - Po čtyřech letech je tu zase: světové skautské jamboree. Tentokrát v Západní Virginii. Jamboree je mezinárodní skauting v plné kráse: padesát tisíc skautů ze 160 zemí na největší skautské akci na světě.

Pro koho a kdy - Pro IST Jamboree začíná 18. července, končí 2. srpna 2019. Abys mohl/a jako IST vyrazit, musí ti být v době akce minimálně 18 let. Horní věková (a ani jiná) hranice není!

Práce? Jako IST se s ostatními členy z cizích zemí budeš podílet na chodu celého Jamboree. IST pracují na směny a zbývá spousta volného času, během kterého si Jamboree užiješ stejně naplno.

Program - I IST dostanou možnost zažít program určený především pro účastníky: na neuvěřitelném tábořišti najdeš skály, peřeje, lesy, jezera, lanové překážky, lezecké stěny, střelnice, dráhy pro horská kola, skate part a mnoho dalšího. Mrkni na mapu celého tábořiště!

IST Base Camp - Pro všechny IST bude vyhrazen speciální IST Base Camp. Protože organizátorům je jasné, že úspěšnost celého Jamboree závisí na spokojenosti IST, připravují pro IST vypiplané zázemí. Součástí IST Base campu bude kino, sauny, tělocvičny, kavárny… a IST čeká i vlastní program: koncerty, dance parties, výlety do přírody i měst nebo sportovní soutěže. A jak už bylo zmíněno, k dispozici budou také všechny programy na tábořišti v době, kdy nebudou využity mladšími účastníky. O tom, jak bude o IST hezky postaráno, si můžeš přečíst třeba tady.

Peníze - Účastnický poplatek je 18 900 Kč. Plus je třeba počítat s dopravou - IST si letenky a dopravu po USA zařizují sami. No, Světové jamboree nepatří mezi nejlevnější akce, to je asi pravda. Na druhou stranu - jsou to dva týdny s ubytováním, jídlem, skvělým programem a zážitkama na celý život. A v Americe! Navíc je stále čas pustit se do fundraisingu, zažádat o příspěvek na různých místech a s metodickou pomocí našeho fundraisového týmu vydělat pěknou část těchto nákladů.

Cestování - Před nebo po Jamboree můžeš cestovat a poznávat Státy po vlastní ose. Parťáky na cestování můžeš najít mezi ostatními IST, nebo vezmi kamaráda rovnou s sebou a přihlaste se oba!

Jdeš do toho?

Přihlas se → tady.

image.png

Nejseš si něčím jistá/jistý, potřeboval/a bys další informace? Napiš koordinátorovi IST Bubovi na jiri.kodet@jamboree.cz, ten totiž o IST ví úplně všechno.

Připadá ti to moc narychlo? Velká dobrodružství někdy začínají právě takhle. Tak do toho skoč po hlavě a pojeď s náma!

Web: www.jamboree.cz
Fb: World Scout Jamboree - Czech Contingent

Tým českého kontingentu na WSJ2019

 

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 1812x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu