....

Chyba na stránce: Mindok opět nabízí balíček deskových her na letní tábory za výhodnou cenu - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4525-mindok-opet-nabizi-balicek-deskovych-her-na-letni-tabory-za-vyhodnou-cenu?autologin=1"

Mindok opět nabízí balíček deskových her na letní tábory za výhodnou cenu

Mindok opět nabízí balíček deskových her na letní tábory za výhodnou cenu

Dvanáctý ročník nabízí balíček složený především ze zajímavých novinek, v naleznete sadě jak hry pro menší děti, tak hry pro dospívající i dospělé, sada zahrnuje hry pro jednotlivce i pro velkou skupinu hráčů. Cena sady je 2900 Kč a obsahuje celkem 16 her. 

Hry jsou jedním ze způsobů, jak smysluplně vyplnit volný čas dětí na táborech, mohou být skvělou alternativní činností při špatném počasí, je možné je zařadit přímo do programu.

Letošní balíček obsahuje tyto hry:

 1. Bystroočko
 2. Carcassonne: Safari
 3. Cut the Rope: Karetní hra
 4. Dao
 5. Desítka
 6. Expedice příroda: 50 našich stromů
 7. Goblíci jedlíci
 8. Kočičí klub
 9. Master of Orion
 10. Múza
 11. Pictomania
 12. Rivalové
 13. Sedm draků
 14. Slovopád
 15. V pasti
 16. Země: Na cestách

 

Jak postupovat?

 • 1. Vyplňte objednávkový formulář (na vámi uvedený email přijde kopie). V případě jakýchkoli dotazů či nejasností nás kontaktujte na tabory@mindok.cz 
 • 2. V červnu (3. – 14. 6. 2019) vám prostřednictvím GLS bude na vámi uvedenou adresu doručen objednaný balík her. Hry je možné uhradit buď bankovním převodem předem (hry budou zaslány až po obdržení platby), nebo je možná objednávka na dobírku. Prosím uveďte preferovaný způsob platby v objednávkovém formuláři. Poštovné a balné neplatíte.
 • 3. Poslední možnost objednání balíčku her je 31. 7. 2019, nebo i dříve, pokud bude vyčerpáno 300 sad.
 • 4. Pokud byste si chtěli objednat jakoukoli další hru pro potřeby oddílu/střediska navíc, stáhněte si aktuální ceník her (pro volnočasové a vzdělávací organizace platí velkoobchodní ceny her včetně DPH). V souvislosti s akcí "Společenské hry pro letní tábory" můžete současně doobjednat i hry mimo pevně daný táborový balíček a neplatíte poštovné a balné. Do ceníku vyplňte svoji doobjednávku a zašlete ho na tabory@mindok.cz. Menší množství doobjednávaných her je možné vypsat do příslušné kolonky přímo v objednávkovém formuláři.

Veškeré další informace jsou uvedeny v objednávkovém formuláři.

Lenka Šablová
asistentka starosty
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 533x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu