....

Chyba na stránce: Využij 30% a 40% slevu na sortiment Husky a doplň si výhodně zásoby outdoorového oblečení a vybavení. - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4535-vyuzijte-30-slevu-na-sortiment-husky?autologin=1&fbclid=IwAR3adPYlKtsvec4JD407mm6TK7ocJdFRIEI8ULYARTauTJ4D9UcpBR9_DCU"

Využij 30% a 40% slevu na sortiment Husky a doplň si výhodně zásoby outdoorového oblečení a vybavení.

Využij 30% a 40% slevu na sortiment Husky a doplň si výhodně zásoby outdoorového oblečení a vybavení.

Český kontingent na Světové skautské jamboree, který v létě vyráží do USA na největší skautskou akci na světě, má pro všechny členy Junáka - českého skauta předprázdninový dárek. 

Tým fundraisingu ve spolupráci s Husky připravil nejen pro účastníky Jamboree, ale i pro ostatní členy Junáka - českého skauta 30% slevu na nákup produktů Husky.

Kdy a kde?

Sleva platí v období od 20. 5. do 16. 6. Kód lze uplatnit v e-shopu Husky: www.huskycz.cz, na prodejně i webu JUN shopu (Haškova 7, Praha 7) nebo i v ostatních v kamenných prodejnách Husky.

Na co?

Slevy platí na veškerý sortiment značky Husky. V případě výběru zlevněného zboží se pak sleva počítá z původních maloobchodních cen.

Jak slevu uplatnit?

K využití slevy je potřeba získat unikátní kód. Kód je jednorázový a platí pro jeden nákup. Pro získání kódu vyplň svůj email zde do formuláře. Do týdne ti na email pošleme zprávu s tvým unikátním kódem. Každý může zažádat pouze o 1 kód a akce platí do rozebrání kódů, které máme k dispozici nebo do 16.6.2019. 

Je to fajn příležitost pro doplnění zásob outdoorového oblečení nebo předtáborovou revizi kempingové výbavy. Při úspěchu celé této akce, tedy při velkých nákupech, je navíc šance, že Husky finančně podpoří český kontingent a třeba i další skautské projekty v budoucnosti. Proto vám předem děkujeme za veškerý čas, který s touto nabídkou strávíte!

Navíc všem střediskům a oddílům zašleme v nejbližších dnech e-mailem po 1 unikátním kódu a jednotky tak budou moci před tábory učinit nákupy s ještě vyšší slevou - 40 procent

A mimochodem: v kontingentu se uvolnila přesně DVĚ místa pro dospělé účastníky. Pokud někdo z vašeho střediska ještě nemá plány na léto, tohle je skvělá příležitost. Budeme rádi, pokud o tom dáte vědět roverům a vedoucím → bit.ly/budIST.

Tým českého kontingentu WSJ2019

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 3241x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

18 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu