....

Chyba na stránce: Představujeme nové propagační plakáty. Objednejte si je a k nim vše potřebné na nábory - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4556-objednejte-si-nove-propagacni-plakaty-pro-sve-nabory-2?autologin=1"

Představujeme nové propagační plakáty. Objednejte si je a k nim vše potřebné na nábory

Představujeme nové propagační plakáty. Objednejte si je a k nim vše potřebné na nábory

Rodina skautských náborových plakátů se rozrostla o další pěkné kousky. Pojďte se podívat, jakými motivy teď můžete lákat nováčky do vašich řad. Plakáty jsou ve formátu A4 i A3 a mají zaujmout zejména děti, svou dobrodružnou tématikou se snaží namotivovat je ke vstupu do skautského oddílu.

Nová řada skautských plakátů

Vyberte si ze dvou druhů a velikostí. Všechny plakáty stojí 5 korun, jsou skládané na A4 a je na nich místo pro dopsání vlastních informací a kontaktů. A kam že se dá takový plakát pověsit? No tak například na klubovnu! Pokud okolo chodí dost lidí, určitě zájmu neujde. Další možností je škola, školka, stánek v rámci propagační akce, výloha spřáteleného obchodu, místní vývěska. Po domluvě s městem také legální inzertní plochy.

>> Koupit plakáty na eshopu skaut.cz/obchod <<

Plánujete nábor nových členů?

Pokud potřebujete nabrat do svého oddílu nováčky a hledáte způsob, jak na to, přečtěte si tento článek, který vás upozorní na letošní možnost získání náborových produktů zdarma a nasměruje vás, kde najdete další užitečné informace, rady a tipy.

>> Zaregistrujte se k náborům a získejte náborový balíček ZDARMA <<

Všichni přihlášení také získají kód na 20% slevu na všechen propagační materiál kromě frisbee, prémiového zboží a šperků.

Pomoho by vám mít na rozdávání letáky, samolepky, tašky, sešity a propagační časopisy? Prohlédněte si přehledně v tabulce celou nabídku náborových materiálů! Objednávku je určitě šikovné rozšířit a pobrat toho rovnou víc najednou - ať zbytečně neplatíte víckrát poštovné. V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete širokou nabídku publikací, včetně skautské beletrieskautské metodiky a veškerého skautského vybavení. 

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace

 

Všichni přihlášení také získají kód na 20% slevu na všechen propagační materiál kromě frisbee, prémiového zboží a šperků.

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 252x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu