....

Chyba na stránce: Husky táhne! O slevu si napsalo již více než 1000 lidí. Máme slevu (30 nebo 40 procent) i pro tebe - pouze do 16.6.! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4571-husky-tahle-vyuzijte-30-slevu-na-sortiment-husky?autologin=1"

Husky táhne! O slevu si napsalo již více než 1000 lidí. Máme slevu (30 nebo 40 procent) i pro tebe - pouze do 16.6.!

Husky táhne! O slevu si napsalo již více než 1000 lidí. Máme slevu (30 nebo 40 procent) i pro tebe - pouze do 16.6.!

Předprázdninový dárek, sleva, kterou má pro všechny členy Junáka - českého skauta Český kontingent na Světové skautské jamboree platí již jen do 16. června. A napsalo si o ní již více než 1000 skautů. Pospěšte si s nákupem!

Tým fundraisingu ve spolupráci s Husky připravil nejen pro účastníky Jamboree, ale i pro ostatní členy Junáka - českého skauta 30% slevu na nákup produktů Husky.

Kdy a kde?

Sleva platí v období od 20. 5. do 16. 6. Kód lze uplatnit v e-shopu Husky: www.huskycz.cz, na prodejně i webu JUN shopu (Haškova 7, Praha 7) nebo i v ostatních v kamenných prodejnách Husky.

Na co?

Slevy platí na veškerý sortiment značky Husky. V případě výběru zlevněného zboží se pak sleva počítá z původních maloobchodních cen.

Jak slevu uplatnit?

K využití slevy je potřeba získat unikátní kód. Kód je jednorázový a platí pro jeden nákup. Pro získání kódu vyplň svůj email zde do formuláře. Do týdne ti na email pošleme zprávu s tvým unikátním kódem. Každý může zažádat pouze o 1 kód a akce platí do rozebrání kódů, které máme k dispozici nebo do 16.6.2019. 

Je to fajn příležitost pro doplnění zásob outdoorového oblečení nebo předtáborovou revizi kempingové výbavy. Při úspěchu celé této akce, tedy při velkých nákupech, je navíc šance, že Husky finančně podpoří český kontingent a třeba i další skautské projekty v budoucnosti. Proto vám předem děkujeme za veškerý čas, který s touto nabídkou strávíte!

Navíc všem střediskům a oddílům jsme zaslali po 1 unikátním kódu a jednotky tak budou moci před tábory učinit nákupy s ještě vyšší slevou - 40 procent. Nepřišel vám e-mailem slevový kód? Napište nám na bretislav.krejsa@skaut.cz

Tým českého kontingentu WSJ2019

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 745x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu