....

Chyba na stránce: Sbaleno na letní dobrodružství? Vemte také energii schovanou do dřeva - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4579-to-se-bude-na-tabor-hodit-powerbanka?autologin=1"

Sbaleno na letní dobrodružství? Vemte také energii schovanou do dřeva

Sbaleno na letní dobrodružství? Vemte také energii schovanou do dřeva

Milujeme letní táborovou romantiku bez technických vymožeností moderní doby. Hravě se obejdeme bez pohodlí měkké postele, bez vany plné bublinek, i bez elektřiny... nebo ne? Upřímně, ta elektřina se někdy zatraceně hodí. Pojďme ji do přírody propašovat elegantně. Schovejme ji do dřeva.

Mít nabitý nejen program

Vyrážíme na vlastní pěst, nebo máme zodpovědnost za smečku, roj, oddíl, či dokonce celý tábor. Řešíme dopravu, program, administrativu, hospodaření, účty, zásobování, zdraví... prostě občas i když vyjedeme do přírody, musíme zůstat ve spojení se světem. Ať se nám to líbí nebo ne. A v takovém případě je dobré mít po ruce nabitý mobil, tablet, foťák, nebo jiný strojek. 

Skautská dřevěná powerbanka

Abychom mohli své smartphony, tablety nebo notebooky udržovat při životě i v přírodě, chce to mít po ruce powerbanku. Proto představujeme tuhle novinku na skautském obchodě. Má slušnou kapacitu a stylový dřevěný kabátek, aby do té přírody trochu lépe zapadla. Zdobí ji skautské symboly a logo. Pokud hledáte záložní zdroj energie, zpracování, kapacita a možnosti nové skautské powerbanky by vám měly vyhovovat.

>> Koupit dřevěnou powerbanku na skaut.cz/obchod za 590Kč <<

K čemu powerbanka slouží a jak funguje?

Powerbanka, jinak také externí baterie, slouží hlavně jako cestovní příslušenství, kterým můžeme i bez elektrické sítě dobít různá zařízení. Vysoká kapacita s podporou technologie rychlého nabíjení nám dá jistotu, že mobilu, kameře či foťáku nedojde šťáva (umí nabít i jiná USB zařízení, jako například iPod, GPS navigaci, MP3 přehrávač nebo notebook). 

Kapacita powerbanky je 8 000 mAh. V průměru dokáže nabít běžný telefon 2-3x, samozřejmě tu záleží na kapacitě baterie. Součástí krabičky je nabíjecí kabel. Led dioda na povrchu powerbanky signalizuje, jestli máme powerbanku nabitou a jestli dobíjí připojené zařízení. Na těle powerbanky jsou dva vstupy, první, menší služí pro nabíjení samotné powerbanky, druhý je USB vstup pro zasunutí kabelu, pomocí kterého připojené zařízení dobijeme. Malá dioda nad USB portem na horní straně powerbanky je indikátor, který dává informaci o nabití powerbanky. Spodní část powerbanky kryje kov, který chrání powerbanku proti poškození při nárazu. Powerbanka je dodávána ve fešném, papírovém, recyklovatelném balení. 

Parametry
Kapacita: 8 000 mAh
Rozměr: 14 x 6,6 x 1,3 cm
Porty: USB, micro USB
Materiál: dřevo, kov
Multikabel: pro různá zařízení
Cena: 590 Kč

Další nabídka produktů

A nezapomněli jste na něco z další nabídky skautských produktů? Ve dřevěném provedení máme také skautský USB flash disk, dále dřevěné spony na opasky, motýlky, razítka, jojo a další. Toto vše a veškeré další skautské vybavení najdete na eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz.

Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 861x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Klíčové výrazy

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu