....

Chyba na stránce: Pořádat velké akce není nad mé síly! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4626-spln-si-svuj-sen-2?autologin=1"

Pořádat velké akce není nad mé síly!

Pořádat velké akce není nad mé síly!

Jsme jeden tým a je nás mnoho. Kde jinde nasdílet své zkušenosti, odpočinout si, vyřádit se a nabrat čerstvou mízu vyživující naše nápady než na velkých akcích Junáka?

Procházíme družinami, oddíly, jsme součástí středisek... Tam ale skauting nekončí. I když hlavním posláním je vychovávat mladé nadšence ke spoluvytváření lepšího světa, celá struktura je mnohem komplexnejší.

Obrok, Intercamp, Svojsíkáč, Rowerway, Jamboree, Navigamus a mnoho jiných...

Za každou z těch akcí stojí celý tým lidí – skautů a spousta intenzivní práce, která vypadá z počátku hrozivě, ale postupným přikládaním drobných detailů, spolupráce a prvních usměvavých potřesení rukou, se začíná tvořit až cosi dechberoucího. Ten pocit, kdy roste další velká akce pro 2000 lidí a já mohu přiložit ruku k dílu, co víc, třeba ji celou připravit...

Připravit velkou akci? Zkušenost na které vyrosteš!

 

Pár lidí si takový pocit zažilo, pár z nich to motivovalo do dalších projektů, pár z nich to dalo pěknou lekci...Ale troufám si říct, že všichni tu zkušenost považují za nesmírně silný a cenný životní zážitek. A protože víme, že pořádat velkou akci chce pořádný kus zkušeností, které logicky většina z nás nemá kde nabrat, rozhodli jsme se oslovit také pár lektorů, kteří své znalosti mohou předat, už pár akcí organizovali a rádi se o ně podělí s těmi, kteří mají chuť připravit pro Junáka jednu z dalších velkých akcí.

Pořádat velké akce nemusí být snem... Pojď se to naučit! 

Již loni proběhnul první pilotní běh vzdělávacího kurzu Splň si svůj sen, zaměřený na know-how pořádání velkých akcí, projektové řízení, práci s týmem, manažerské dovednosti a také osobnostní růst. Kurz se vydařil, my se poučili z drobných nedostatků a srdečně Vás, kteří mají chuť a odvahu se pustit do velkého projektu, zveme na další ročník vzdělávačky, který se bude konat už tento podzim!

Nemeškej a tvoř!

Termín: Vzdělávačka probíhá ve dvou víkendech 11.-13. 10. a 8.-10. 11., je potřeba se zúčastnit obou víkendů.

Cena: 1200Kč

Přihlašování zde

Vališíková Václava (Vendy)

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 459x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu