....

Chyba na stránce: Chtěli byste pomáhat na akcích Junáka i mimo něj? Co takhle zkusit SOSku - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4636-chteli-byste-pomahat-na-akcich-junaka-i-mimo-nej-co-takhle-zkusit-sosku?autologin=1"

Chtěli byste pomáhat na akcích Junáka i mimo něj? Co takhle zkusit SOSku

Chtěli byste pomáhat na akcích Junáka i mimo něj? Co takhle zkusit SOSku

Dne 3. 8. 2019 se konala již tradiční akce s názvem „Večer pro klášter Chotěšov“, kde Skautská ochranná služba zajišťuje bezpečnost již od roku 2005. Pro SOSku tato akce začala již v pátek večer „společenskou akcí“.

Točila se kofola, grilovalo maso, sýry a všichni se mohli zase o něco více poznat. SOSka na této akci měla za úkol zajistit vstupy do areálu a preventivní pochůzkovou činnost v prostorách kláštera. Počasí nám většinu času přálo, a tak na akci dorazilo opět velké množství návštěvníků. Večer se pak areálem přehnala průtrž mračen, která areál trochu vylidnila, ale i tak se bavila spousta lidí. V zahradách kláštera byly pro děti připravené různé aktivity a pro dospělé koncerty. Komu toto nestačilo, mohl navštívit samotný klášter, ve kterém probíhalo několik výstav různých umělců. Celá akce probíhala v přátelském duchu a věřím že si ji užili jak návštěvníci, tak my. Pro některé členy SOS šlo o vůbec první akci a věřím, že rozhodně ne poslední. Kdo ví, příště třeba budeme sloužit spolu. Každý může pomoci pro dobrou věc.

http://www.vecerproklaster.cz/

Chceš vědět víc o SOSce? Jdi na www.soska.org a příště můžeš pomoci i ty.

Kraus Marek (Hrošík)

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 997x

Práce s článkem

1
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu