....

Chyba na stránce: Slevové vouchery na náborové propagační materiály využijte do 30. září - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4679-slevu-na-naborove-propagacni-materialy-vyuzijte-do-koce-zari?autologin=1"

Slevové vouchery na náborové propagační materiály využijte do 30. září

Slevové vouchery na náborové propagační materiály využijte do 30. září

Blíží se konec platnosti letošních slevových voucherů na nábory. Pořádáte-li nábor, můžete je využít a získat balíček náborových materiálů v hodnotě 400 Kč zdarma a další propagační materiály s 20% slevou.

Ještě můžete stihnout se k náborům přihlásit i objednat materiály - akce končí 30. září. Využila už vaše jednotka náborové nabídky? Zkontrolujte zde.

Nakoupit můžete například 15 druhů dřevěných razítek se skautskými motivy, která jsou využitelná i v oddílové čínnosti. Stojí 50 Kč, po slevě jen 40 Kč. Nebo jen větší množství letáků pro rodiče, než je v balíku (ten obsahuje 50 kusů letáku pro rodiče - brožura). Letáky nabízíme i ve vodácké variantě.

A kde se přihlásím, abych získal náborový balíček?

>> Vyplňte tento přihlašovací formulář <<

Balíček obsahuje:
  • leták pro rodiče, karta - 25 ks
  • plakát A2 - 2 kusy
  • plakát A3 - 3 kusy
  • náborový časopis - 25 kusů
  • placka mix motivů - 15 kusů

Je to takový základ, od kterého se můžete odrazit. Další materiály k náborům vyberte podle vašich představ a plánů. Zároveň totiž získáte kód na 20% slevu na všechen propagační materiál. Ta platí  do 30. 9. 2019 a podmínkou je minimální objendávka 200 Kč a vztahuje se na produkty z kategorie propagace (vyjma USB flash disků, náramků Paracord, frisbee a pera parker). 

Kompletní nabídka propagačních materiálů 

Hledáte přehled nabízených propagačních materiálů i návody, jak si je můžete sami vytvořit, eknihy, videa a fotky ke staženíDoporučujeme k prostudování také sekci Propagace

Za TDC
Petra Daněčková (Peťule)
redaktorka interní komunikace
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 312x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu