....

Chyba na stránce: Knížka, která se čte sama? Zápisník pro malé skauty poradí světluškám a vlčatům - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4686-zapisnik-maleho-skauta?autologin=1"

Knížka, která se čte sama? Zápisník pro malé skauty poradí světluškám a vlčatům

Knížka, která se čte sama? Zápisník pro malé skauty poradí světluškám a vlčatům

Vyšla parádní nová knížečka, která by rozhodně neměla ujít pozornosti světlušek a vlčat. A také všech, kteří se této skautské věkové kategorii věnují. Jmenuje se Zápisník pro malé skauty a je průvodcem prvními krůčky malého nováčka.

O čem je Zápisník pro malé skauty?

Zápisník je plný obrázků, je rozdělený na čtyři roční období a končí táborem. Jedná se to první skautský zápisník, který má malé vlče, či světlušku, provést světem skautingu. Najdeš tu spoustu rad a inspirace. Ukazuje nováčkovi, co by měl vědět o skautech, o přírodě, o zdravovědě, poskytuje inspiraci na tvoření a mnoho her.

Tenhle praktický pomocník malé skautce či skautovi poradí a hravou formou mu představí vše důležité, co by měl znát. Je plný otázek a odpovědí, dá se v něm vybarvovat, doplňovat i číst komiksové příběhy. 

Můžeš se těšit na opravdu zdařilé čtení! Na knížce spolupracoval tým redaktorů časopisu Světýlko, Zdeněk Chval, Martina Honzů a Martina Procházková, kteří do zápisníku promítli své dlouholeté zkušenosti.

Kdo tě knížkou provede?

Seznámíš se v ní s kamarády ze skautského oddílu Stopaři. Během roku se setkávají na schůzkách, jezdí na výpravy do přírody a v létě na tábor. Prozradí ti, jak to v jejich skautském oddíle chodí, co společně zažívajít a naučí se. Veverka ti poví o přírodě, Puchejř ukáže, jak ošetřovat zranění a Žárovka ti poradí, jak si vyrobit bublifuk. Turbánek zas dodá recepty na dobroty uvařené na ohni. Přidej se k nim, dobrodružství začíná!

Kde zápisník pořídím?

Nejlépe přímo na skautském obchodě, skaut.cz/obchod. Knížka je brožovaná, útlá, má 136 stránek a je příjemně malého formátu, takže se vejde jistě i do malých batůžků nejmladších čtenářů, kterým je určena. Kapsu moc nezatíží ani těch 99Kč, které za ni vydá. Knížka se prodává nyní se speciální skautskou slevou (doporučená MOC je 149 Kč).

>> Koupit Zápisník pro malé skauty na skaut.cz/obchod <<

Další nabídka publikací

Nezapomněli jste na něco z další nabídky skautských knih? V eshopu skaut.cz/obchod, nebo na Junshop.cz najdete širokou nabídku publikací, včetně skautské beletrie, skautské metodiky a veškerého skautského vybavení. 

Za TDC
Petra Daněčková
redaktorka interní komunikace

logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 826x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu