....

Chyba na stránce: Jamboree on the Internet neboli JOTA/JOTI celá v novém. Přihlaste se! - Křižovatka"

URL: https://krizovatka.skaut.cz/zpravodajstvi/4694-jota-joti-cela-v-novem?tl=comments&autologin=1"

Jamboree on the Internet neboli JOTA/JOTI celá v novém. Přihlaste se!

Jamboree on the Internet neboli JOTA/JOTI celá v novém. Přihlaste se!

Třetí říjnový víkend patří každoročně až 2 milionům skautek a skautů z celého světa, kteří se setkávají online nebo naladěním na ty správné rádiové vlny. Letos je JOTA/JOTI navíc oblečená do úplně nového kabátu! Prohlédni si ho a rovnou přihlas podle našeho návodu!

62. ročník Jamboree on the Air a 23. ročník Jamboree on the Internet neboli JOTA/JOTI se uskuteční už brzy, od 18. do 20. října 2019. Organizátoři téhle jedinečné události z řad WOSM navíc vyšli vstříct požadavkům dnešní doby a vytvořili zcela nový, jednoduchý a uživatelsky příjemný web. Snadno se v něm zorientuješ a rychle prozkoumáš všechny skvělé novinky, které ti brzy podrobněji představíme!

Další výhodou letošního ročníku je jednoduché přihlášení na akci přímo na jejím webu jak pro skupiny, tak pro jednotlivce. Registrace je otevřená, můžeš se do ní tedy hned pustit podle následujícího návodu. Zároveň se nemusíš bát, že je tím tvoje účast nebo účast tvojí skupiny nutná, přihlášení ti totiž také otevírá možnost dlouhodobého uživatelského přístupu na weby WOSMu. A to už se vyplatí! :)

Přihlášení krok za krokem:

1. Rozmysli si, zda se chceš na akci přihlásit sám/sama za sebe či ve více lidech. Navštiv web jotajoti.info a na úvodní stránce klikni uprostřed nebo v pravo nahoře na políčko "sign up".

 

 

2. Na obrazovce se ti objeví přihlašovací okno. Pokud už se v minulosti na web WOSMu registroval/a, stačí zadat email/ID a heslo a pokračovat od kroku č. 4, pokud ne klikni na "Register".

 

 

 

3. Objeví se podobné okno, do jehož prvního řádku vyplň buď název vaší skupiny nebo své jméno či přezdívku, které ses na webech WOSM rozhodl/a používat. Do druhého řádku zadej opakovaně heslo, pod něj napiš osobní či skupinovou emailovou adresu a následně své jméno nebo jméno vedoucího skupiny. Níže zvol z výběru zemí Českou republiku, potvrď, že nejsi robot a podmínky užívání webů WOSM.

 

4. Ocitneš se znovu na stránce jotajoti.info, nyní však jako přihlášený uživatel/skupina. V pravém horním rohu zvol možnost "My account".

 

 

 

5. Pokud se registruješ jako jednotlivec, zvol tuto možnost v novém okně a máš hotovo (mrkni na 9.). Pokud se přihlašuješ za celou skupinu, zvol druhou možnost a pokračuj na krok 6.

 

6. Vyplň název skupiny, počet členů, vyber Českou republiku a klikni na "continue".

 

 

 

 

 

7. Potvrď vaše jméno, vyber znovu Českou republiku a upřesni adresu města/obce. Místo se následně objeví v náhledu mapy pod řádkem adresy. Pod náhledem zvol svou skautskou organizaci, tedy Junák - český skaut.

 

 

8. Vyber si z široké nabídky možností tu, kterou chceš, aby ostatní účastníci JOTA/JOTI využili ke spojení s vaší skupinou a klikni na "continue".

 

 

 

 

9. Vítej na JOTA/JOTI 2019 a zkontroluj si emailovou schránku! :)

Proč by ses měl/a akce vlastně účastnit? Užiješ si největší setkání skautek a skautů z více než 170 zemí světa a nic tě to nebude stát! :)

V případě dotazů, nejasností či nesnází nám neváhej napsat na international@skaut.cz.  

Markéta Byrtusová,
koordinátorka mezinárodní spolupráce
logo

Článek publikoval

Zobrazeno: 824x

Práce s článkem

0
kladných hlasů

Diskuse o článku

0 Názorů
Komentáře jsou dostupné jen přihlášeným členům Junáka.

Navigace:

  Nahlásit chybu